الگوهای آماده مانتو

الگوهای آماده مانتو

الگوهای آماده مانتو

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوهای آماده مانتو

   اگر مایل هستید که برای خیاطی از الگوی آماده استفاده کنید میتوانید الگوهای آماده مانتو را از سایت پارس دوک تهیه کنید. برای این مدل تابستانی هم ابتدا الگوی بالاتنه جلو را با قد دلخواه کشیده و پنس ها را آزاد گذاشته و از گوشه گردن روی سرشانه (۷۰_۹۰)سانت صاف به راست میرویم وAمینامیم و از طرفی نقطهBرا رویCFو لبه الگو مشخص میکنیم و دو نقطهABرا بهم وصل میکنیم .در ادامه از نقطهA(۵_۱۲)سانت پایین میاییم وبه گوشه گردن وصل می کنیم هاشور دوریز است.
   در ادامه الگو را به کیمونو تبدیل میکنیم چون مدل دراپه است ونیاز به ریزش دارد از گوشه گردن صاف وبدون شیب آستین به اندازه قد آستین تا ساعد+قد سرشانه به چپ میرویم وCمینامیم.

الگوهای آماده مانتو

   در ادامه از نقطه Cبه اندازه ۱/۲دور ساعد+آزادی ۹۰ درجه پایین میاییم وDمینامیم واین نقطه را به پهلو وصل میکنیم. چون در پهلو دراپه ایجاد شده روی خط جدید پهلو در نواحی باسن بزرگ ۳ خط به سمن یقه میکشیم وبرای هر خط اوزمان(۱۰_۱۲)سانتی میدهیم .
برای بالاتنه پشت نیز الگو را کشیده و تبدیل به کیمونو میکنیم دقیقا مانند جلو و بعد مانند جلو فضای ایجاد دراپه در پهلو را مشخص میکنیم .
در ادامه۱/۲سرشانه را از گوشه یقه جدا کرده وصاف تا لبه الگو میکشیم وسجاف یقه پشت را نیز میکشیم . CBروی دولا ی بسته قرار میگیرد .

الگوی آماده مانتو

   برای قسمت مچی آستین نواری به عرض۸سانت و طول (دور ساعد +آزادی)برش کرده و از وسط تا زده اتو میکنیم و به لبه ی آستین میدوزیم .برای این مدل بهتره که از پارچه های دو رویه استفاده کنید تا یقه وقتی ریزش داره از داخل نمای زیباتری به لباس بده .بهتره از پارچه های ریزش دار استفاده کنید .در مورد اوزمانهای پهلو باید گفته بشه که عزیزان اوزمانها سلیقه ایه و میتونید استفاده نکنید یا حتی مقدار اوزمانها را کمتر کنید.اما اگر اوزمان خواستید بدیدکمتر از۳س دیگه نباشه.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد