الگوهای آماده لباس

الگوهای آماده لباس

الگوهای آماده لباس

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوهای آماده لباس

   برای تهیه ی الگوهای آماده لباس می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید . برای این مدل بلوز هم پارچه مورد نیاز مدل1.5 متر پارچه حریر می باشد.
الگوی اولیه را بکشید و به جلو ۲ سانت جا دکمه اضافه کنید.قد لباس را حدود ۱۵ تا ۲۰ سانت پایین تر از خط باسن امتداد بدید.
یقه را در سرشانه ۱.۵ سانت باز کرده نقطه ۱ را به ۲ روی خط کارور مثل تصویر وصل کنید.از ۲ تا ۳ روی خط کارور برش بزنید.
   از نقطه ۴ قسمت بسته شده پنس سرشانه الگوروی خط کارور تا نوک سینه خطی رسم کنید و سپس خط وسط پنس را تا ۶ امتداد بدید.فاصله۵ تا ۶ حدود ۵سانت وسط کمر تا باسن را در پهلو پیدا کنید و ۷ بنامید.7 را به ۶ وصل کنید.از قسمت هاشور خورده یک کپی بگیرید.

الگوهای آماده لباس

کپی قسمت هاشور خورده. به جلو و پایین این قسمت نواری به عرض ۲ سانت اضافه کنید و جدا برش داده و روی این قسمت بدوزید.
   وسط خط سینه تا کمر را پیدا کنید و خطی مستقیم از ۹ تا ۱۱ رسم کنیداز ۹ به صورت اریب اول به باسن و بعد تا قد لباس امتداد بدید.نقطه ۵ را تا پایین لباس مستقیم امتداد بدید و ۱۳ را پیدا کنید.پنس پهلو و جلو لباس حذف شد.
   از ۱۳ حدود ۱۰ تا ۱۵ سانت پایین برید و ۱۴ را به جلو و پهلوی لباس وصل کنید.نقطه ۱۲ تا ۱۴ را اوزمان بدهید.در بالا ۱۰ تا ۱۲ س.در پایین ۲۰ تا ۲۵ سانت.بعد از اوزمان روی نقطه ۱۳وسط را پیدا کنید و قد تیزی پایین لباس را ۱۰ تا ۱۵سانت کنید و اضافی را قیچی کنید.

الگوی آماده لباس

   در الگوی پشت لباس ابتدا یقه را ۱.۵ س باز کنید.از خط کارور برش بزنید ۱۶ تا ۱۷.وسط سینه تا کمر را پیدا کنید و ۱۸ را تا باسن سپس تا قد لباس امتداد بدید تا پنس پهلو حذف بشه.
   الگوی استین را بکشید و به وسط استین اوزمان ۳ تا ۵ سانت بدهید.یقه لباس را بعد دوخت  پشت یقه و ⅓یقه جلو را انداره زده و با یک دوم این اندازه یک یقه سه سانت  برش بزنید مانند تصویر بالا.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد