الگو مانتو جیب دار

الگو مانتو جیب دار

الگو مانتو جیب دار

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو جیب دار

   برای فصل تابستان یک مانتوی خنک را برای شما در نظر گرفته ایم . این مدل الگو مانتو جیب دار و به صورت کیمونو می باشد. برای تهیه ی الگو های مانتو ی آماده هم می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید.بعد از رسم الگوی بالاتنه ی کامل برای کشیدن این  الگوی کیمونو هم خط های عرضی الگو را می کشیم.
حالا در امتداد شیب سرشانه قد استین و به الگو اضافه می کنیم .قد استین کامل در نمیاد چون عرض پارچه کشش نداره به همین دلیل مقداری کوتاه تر می گیریم.

۱۷ سانتی متر از انتهای  استین پایین می اییم  .و از زیر بغل خطی به ۱۷ سانتی متر وصل می کنیم.
   از خط سینه یا زیر حلقه ی استین به اندازه دلخواه که از ۹ سانتی متر شروع می شود علامت می زنیم و هلال کیمونو را طراحی می کنیم . دوباره تاکید می کنم این هلال سلیقه ای است.

الگو مانتو جیب دار

الگوی پیش کار .به این حالت در میاد .۲ سانتی متر سجاف دکمه یا روی همگرد را فراموش نکنید.
:
برای پشت کار می توانید از الگوی پیش استفاده کنید. .فقط با این اختلاف که ۱.۵ الی ۲ سانتی متر روی همگرد و برش می زنید و هلال یقه ی پشت همان ۲.۵ در نظر می گیرید.
 در الگوی پشت کیمونو یقه پشت را ببینید .هلال زیر بغل هم شبیه پیش طراحی می شود.
   الگو ی ما اماده است الگو ی پیش و پشت کار را در تصویر می بینید   .اماده برای انداختن روی پارچه .این هم اختلاف پیش و پشت کار هر دو با هم مقایسه کنید . همه  جای الگو شبیه هم  می باشد فقط هلال پشت کمتر  و روی همگرد فقط مختص پیش کار.
این الگو  پایه و اساس  کیمونو  در متد ایتالیایی می باشد . برای هر نوع پانچ و مانتو و عبایی می توانید از این الگو استفاده کنید.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد