الگو تونیک تابستانه

الگو تونیک تابستانه

الگو تونیک تابستانه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو تونیک تابستانه

   در الگو تونیک تابستانه به طراحی  یک شومیز  و کت می پردازیم .ابتدا الگوی اولیه بالاتنه را کشیده تا باسن کوچک کافیه .بعد دور یقه را ۱ سانت بازتر کرده و یک لقی (۵/._۷/.)سانتی میگیریم .
   در ادامه لقی (۱_۲)سانتی برای حلقه آستین میگیریم وبرای این مدل پنس کنفور را با پنس زیر سینه میدوزیم . در صورت دلخواه میتوانید شومیز را آزاد و بدون پنس هم بدوزید.
برای بالاتنه پشت نیز الگو را کشیده با قد تا باسن کوچک میکشیم و دور یقه را ۱ سانت بازتر میکنیم وCBرا زیپخور قرار میدهیم .پنس زیر سینه دوخته میشود.
   برای یقه ب ب الگو را از سرشانه بهم میچسبانیم و دور یقه جلو وپشت را بعد از دوریز اندازه میزنیم . از سرشانه وCBوCFبه اندازه پهنای یقه (۶_۸)سانت داخل الگو میشویم و هلال بهم وصل میکنیم .

الگو تونیک تابستانه

برای هلال جلوی یقه از نقطهA(۲_۴)سانت به سمت چپ میرویم و هلال یقه را میکشیم .و قسمت رنگی را روی کاغذ الگوی دیگر رولت میکنیم.
   در مرحله بعد از رولت اندازه داخل یقه رولت شده را با متر ایستاده اندازه میگیریم واین اندازه را با اندازه ای که در دورگردن بالاتنه ها گرفتیم مقایسه میکنیم در صورتی که کمتر بود به همان مقدار از سرشانه یقه رولت شده اوزمان میدهیم .
    برای قسمت آستین نیز الگو را کشیده وتمام اندازها ی گرفته شده روی بدن را روی الگو کنترل میکنیم وچون آستین مدل در قسمت کاپ زیاد حالت پف و ایستاده ندارد فقط به دور کاپ آستین ۱سانت خرد را اضافه میکنیم .
 

الگوی تونیک تابستانه

   برای سارافون ابتدا الگوی بالاتنه جلو را با قد دلخواه کشیده و ازCF(۶_۸)سانت پایین میاییم وAمینامیم و۶ سانت به چپ میرویم وC مینامیم واز طرفی دیگر از سرشانه ۳سانت داخل شده وBمینامیم واین ۳ نقطه را بهم وصل میکنیم طوری که در Cهلال باشد .در ادامه لقی حلقه آستین را (۱_۲)سانت میگیریم و۱/۲سرشانه را پیدا کرده وبه نوک پنس زیر سینه واز آنجا به لبه الگو وصل میکنیم.
برای پشت سارافون نیز الگو را کشیده با قد دلخواه کشیده و واز سرشانه ۳ سانت داخل شده واز CB۱ سانت پایین میاییم وبهم هلال می کنیم .
در ادامه کار پنس گودی کمر را(۱_۳)سانت میگیریم وبرش از سرشانه را نیز طراحی میکنیم.
برای سجاف یقه سارافون نیز ۵_۷سانت از سرشانه ولبه الگو داخل شده وبهم وصل میکنیم و روی کاغذ الگوی دیگر رولت میکنیم.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد