الگو مانتو اریکا

الگو مانتو اریکا

الگو مانتو اریکا

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو اریکا

   در الگو مانتو اریکا به طراحی الگوی مانتوی اسپرت می پردازیم . ابتدا الگوی اولیه را بکشید. پنس سرشانه را بسته از خط سینه ۶تا۸س.م بالا رفته برش عصایی را طراحی کنید.این مدل جای دکمه نیاز ندارد.
در مرکز جلو وسط خط سینه و کمر را پیدا کرده از گوشه گردن نقطه(۱)را به(۲)وصل کرده یقه هفت بکشید. یقه هفت را کمی به داخل هلال کرده و ۳ لقی ۰/۲بگیرید.
وسط کمر تا باسن را پیدا کنید و(۳) بنامید.نقطه (۴)انتهای پنس جلو را به ۳ هلال کنید. نقطه (۵)هم قد لباس در پهلو می باشد .مانند تصویر به ۴ هلال کنید.
قسمت هاشور زده دور ریز می شود.
   سرشانه پشت و جلو را  به هم وصل کنید.از وسط پشت یقه ۸ تا ۱۰ سانت پایین برید و از سرشانه نیز ۸ تا ۱۰ سانت به سمت استین بروید.یقه را به صورت یقه ارشال تا بازی یقه طراحی کنید.

الگو مانتو اریکا

الگوی پشت مانتو ساده هست .می توانید از برش عصایی یا برش سرشانه برای زیبا تر شدن مدل استفاده کنید.
استین را بکشید و برای مچی پاکتی حدود ۶ تا ۷ سانتی متر مستطیل به لبه مچ می دوزیم.
الگوی ما اماده است.
   برای طراحی انواع الگو های مانتو از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید .یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند. تولید کنندگان برای این که افراد بتوانند به راحتی لباس متناسب با ابعاد بدنشان در بازار پیدا کنند…
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد