الگوهای لباس مجلسی زنانه

الگوهای لباس مجلسی زنانه

الگوهای لباس مجلسی زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

 الگوهای لباس مجلسی زنانه

   برای تهیه ی الگوهای لباس مجلسی زنانه می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید. برای این مدل مجلسی هم ابتدا دکلته رو طبق قوانین دکلته آماده می کنیم.از روی خط سینه 3 سانت پایین می آییم و از کف حلقه دوسانت بالا می  رویم.حالا این پنس لقی دکلته رو به طبق عکس به چند سانت جلوتر منتقل می کنیم.
   بعد از انتقال پنس کمی پنس زیر سینه رو پر تر می کنیم  و بالای دکلته رو کمی آرایش جدید می دهیم.برای اینکه شما بهتر متوجه الگو شوید مجددا الگوی آماده شده را روی یک الگوی بالاتنه گذاشتیم و اصلاحات بعدی رو طبق عکسهای پایین اجرا کردیم.️می توانید از کف حلقه یک تا یک سانت و نیم مجددا بالاتر بروید و خط آبی رنگ را طراحی کنید یا از همون کف حلقه برگردن دور گردن رو طراحی کنید.

 الگوهای لباس مجلسی زنانه

   طبق این مدل ماهی فقط در قسمت پهلو های دامن اجرا شده ولی اگر دوست داشته باشید ماهی تنگ تر بشه می توانید در ادامه ی، قسمت برش پنس نیز  دامن را ماهی کنید.لقی های قسمت پشت لباس را می گیریم و از کف حلقه دو سانت بالا می رویم که من فراموش کردم اینجا تو عکس نشون بدم بعد قسمت های اضافی را حذف می کنیم.
می توانید دامن رو از دو طرف ماهی کنید.
   برای رسم الگوهای لباس مجلسی می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید. پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است…
دانلود کتاب طراحی لباس و مد
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد