آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه

آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه

آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه

پیشنهاد از طریق پیامک

آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه

   با آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه همراه ما باشید. الگو کودک تا کمر را آماده کنید.ازحلقه 1_2سانتی متر بالا رفته ازخط کارور روی حلقه 2 سانتی متر بالا رفته و حلقه جدید را بکشید. از سر حلقه جدید به خط وسط جلو روی کارور  خط بالای دکلته را هلال بکشید .روی هلال از خط وسط جلو یک لقی 1_1/5سانتی متر بگیرید.
   حالا برای الگوی پشت هم به همان اندازه که حلقه ی جلو را تنگ کردید بالا رفته از کارور 2سانتی متر بالا رفته حلقه جدید را بکشید. از وسط پشت نیز از خط کارور  2 سانتی متر بالا رفته و سپس خط بالا دکلته را بکشید .
   از خط وسط پشت نیز روی خط بالای  یک لقی 1_1/5سانتی متر بگیرید .لقی ها دور ریز می شود. حالا از سر سرشانه 1 الی1/5سانتی متر بالا رفته و از گوشه گردن یک خط فرضی در امتداد این 1 الی1/5سانتی متر کشیده .این کار را هم برای پشت و هم برای جلو انجام دهید.

آموزش الگو و دوخت لباس بچه گانه

   از لب سرشانه روی خط فرضی 5_ 6سانتی متر جلو رفته و به خط دکلته هلالی بکشید. به قسمتی که با دایره های ابی رنگ مشخص شده را اندازه بزنید و یک گوشه یادداشت کنید   (هم اندازه پشت و هم اندازه جلو را بزنید )
   اندازه ی پشت و اندازه جلویی که یادداشت کردید با هم جمع کنید و تقسیم بر 6 منهای ./5___1 سانتی متر کنید و مانند شکل الگوی تمام کلوش را بکشید این الگو روی چهار لا برش می شود.
   برای دامن هم چهار کلوش می توانید برش بزنید هم دو کلوش . در اینجا الگوی 2 کلوش را اماده کرده ایم .اندازه دور کمر را ÷3منهای 1کرده و الگوی دو کلوش را مانند شکل بکشید. تمام قطعات الگو اماده برش هستند. دو تا بند هم برای سرشانه نیز برش بزنید.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد