کتاب الگوسازی مولر

کتاب الگوسازی مولر

کتاب الگوسازی مولر

پیشنهاد از طریق پیامک

کتاب الگوسازی مولر

     کتاب الگوسازی مولر | الگو سازی یکی از مراحل مهم و حساس خیاطی و طراحی دوخت است. در این مراحله باید بسیار دقیق عمل کرد. برای کشیدن الگو متد های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها به شیوه ای کار خود را پیش می برند. نحوه اندازه گیری، نحوه محاسبات و فرمول ها ، اصول اولیه، و … هر متد با دیگری متفاوت است. بنا بر این می توان چند متد را آموخت و با کدام که کار را راحت تر احساس کردید، از همان استفاده کنید.

کتاب الگوسازی مولر

     متد هایی که در ایران رواج پیدا کرده اند شامل متد گرلاوین، متد متریک، متد ایتالیایی، متد امریکایی (استفاده از الگو های آماده لباس) و … است. علت اینکه گاهی از یک  متد استفاده می شود اما لباس متناسب و خوب در نمی آید این است که هر متد را در هر کشوری که پایه گذاری می کنند، متناسب با فرم بدن مردم همان کشور محاسبات و اصول آن را در نظر می گیرند. برای همین در هر کشوری متد های خاصی موفق عمل می کند و مورد استفاده قرار می گیرد.

کتاب الگوسازی مولر

     متد هایی که در بالا نام برده شد از متد هایی هستند که در ایران، موفق بوده اند. در سال های اخیر متد مولر مورد توجه زیادی در کشور ما قرار گرفته است. این متد در کشور آلمان به وجود آمده است. همان طور که می دانید نژاد آلمانی های با ایرانی ها یکی است. به همین خاطر فرم بدن مردم آلمان و مردم ایران هم شبیه به هم هستند. با این تفاوت که آلمانی ها درشت تر هستند. به همین خاطر متد مولر برای ما مناسب بوده است و از دقیق ترین روش ها است.

 دانلود کتاب طراحی لباس و مد

     این متد در بسیاری از آموزشگاه ها اموزش داده می شود. همچنین کتاب های آموزشی این متد هم در دسترس قرار دارند. با مطالعه کتاب های تالیف شده می توان توانایی و مهارت خود را در این زمینه بالا برد. همچنین سی دی های آموزشی، نرم افزار های آموزشی، و الگو های اماده را می توانید تهیه و استفاده کنید. با استفاده از این امکانات می توانید به راحتی در منزل خود آموزش و مهارت و دانش مورد نیاز خود را برای فعالیت حرفه ای در رشته طراحی لباس به دست بیاورید.

 دانلود کتاب طراحی لباس زنانه و دخترانه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد