کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

پیشنهاد از طریق پیامک

کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

     کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر | یکی از مراحی خیاطی و طراحی لباس پیاده کردن طرح بر روی الگو است. انتقال ریزه کاری ها، برش ها، اوازمان و … که در طراحی لباس طراحی و کشیده شده است در مرحله الگوی سازی روی الگوی اولیه پیاده می شود. برای این مرحله باید با الگوی اولیه و اصول و علامت های روی الگو آشنایی کافی را داشت تا بتوان خطوط طرح را درست و به جا منتقل کرد.

کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

     برای کشیدن الگوی اولیه متد های مختلفی وجود دارد که با هر کدام که راحت تر هستید و یا مهارت بیشتری در آن دارید می توانید این کار ارا انجام دهید. برای آموزش مهارت الگو سازی کتاب های بسیاری تالیف و نوشته شده است. و همچنین این کار را با دو روش کشیدن دستی و یا کشیدن با استفاده از نرم افزار می توان انجام داد. کتاب های آموزش الگوسازی با استفاده ار تصویر متعدد و با بیانی ساده مرحله به مرحله شما را در آموزش همراهی می کنند و می توانید از آن ها به عنوان خود آموز استفاده کنید.

کتاب الگوسازی مردانه به روش مولر

     نرم افزار های طراحی و الگو سازی می توانند الگوی شما را در سایز های مختلف تبدیل کرده و به شما ارائه کنند. یادگیری این نرم افزار ها به شدت به همه هنرجویان این رشته توصیه می شود. متد مولر در کشور آلمان به وجود آمده است. همان طور که می دانید نژاد آلمانی های با ایرانی ها یکی است. به همین خاطر متد مولر برای ما مناسب بوده است و از دقیق ترین روش ها است. این متد در بسیاری از آموزشگاه ها اموزش داده می شود.

     همچنین کتاب های آموزشی این متد هم در دسترس قرار دارند. با مطالعه کتاب های تالیف شده می توان توانایی و مهارت خود را در این زمینه بالا برد. همچنین سی دی های آموزشی، نرم افزار های آموزشی، و الگو های آماده را می توانید تهیه و استفاده کنید. با استفاده از این امکانات می توانید به راحتی در منزل خود آموزش و مهارت و دانش مورد نیاز خود را برای فعالیت حرفه ای در رشته طراحی لباس به دست بیاورید.

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد