کتاب الگوسازی به روش مولر

کتاب الگوسازی به روش مولر

کتاب الگوسازی به روش مولر

پیشنهاد از طریق پیامک

کتاب الگوسازی به روش مولر

کتاب الگوسازی به روش مولر | در طول زمان همانطور که رشته خیاطی و طراحی لباس کم کم رشد کرده است، متد ها و روش های مختلفی هم برای آن به وجود آمده است. هر روش و متد اصول اولیه، محاسبات، اندازه گیری ها و … خاص خود را داشته و دارد. و از این نظر متد ها با هم متفاوت هستند. هر الگو در هر کشوری که پایه گذاری می شود، فرم اندام و بدن مردم آن کشور را مد نظر قرار می دهد.

کتاب الگوسازی به روش مولر

    در واقع بر اساس نژاد های انسانی مختلف در سراسر دنیا فرم بدن انسان ها نیز با هم تفاوت می کند. به همین خاطر گاهی یک متد در یک منطقه یا کشور از جهان بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اما در کشوری دیگر با خطای  زیادی در مورد آن الگو مواجه می شوند. در ایران متد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله گرلاوین، متریک، مولر، ایتالیایی، امریکایی(استفاده از الگو های آماده) و … .

کتاب الگوسازی به روش مولر

     در چند سال اخیر مدل مولر مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است. این متد در کشور آلمان پایه گذاری شده است و بر اساس فرم بدن آن ها طراحی شده است. با توجه به اینکه آلمان و ایران هر دو از یک نژاد هستند، فرم بدن مردم دو کشور هم شبیه به هم است. با این تفاوت که آلمانی ها کمی درشت تر هستند. به همین خاطر متد مولر در ایران کارایی زیادی داشته است.

کتاب طراحی لباس کودک

     و در بسیاری از آموزشگاه ها آموزش داده می شود و طرفداران زیادی دارد. با مقداری تلاش، و صبر و مطالعه دقیق کتاب های آموزشی می توان این متد را به خوبی یاد گرفت و آن استفاده زیادی برد. ماطالعه کتاب های آموزش متد مولر، استفاده از سی دی های آموزشی، استفاده از الگو های آماده می توانید مهارت خود را در این رشته دوست داشتنی افزایش دهید.

کتاب آموزش طراحی لباس زنانه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد