bahman

الگو مانتو سایز 38

الگو مانتو سایز 38

الگو مانتو سایز 38

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو سایز 38

   در این مقاله به طراحی الگو مانتو سایز 38 می پردازیم . برای این مدل  مــقـــدار پـارچــه : 1/30 سانت طرحدار + 1 متر ساده لازم است.حالا الگوی جلو را کشیده و از سرشانه 1/5 سانت بالا رفته و 15_20 سانت بیرون آمده و به باسن وصل می کنیم. از خط وسط جلو 40 سانت و از پهلو 20_25 سانت بالا م یرویم و خطی می کشیم.
برای چین آستین 20_25 سانت در قسمت بالا بیرون رفته و در راستای خط کمر 15_20 سانت بیرون میاییم.
یقه مانتو را هفت طراحی می کنیم.
   الگوی پشت را کشیده  و از سرشانه بالا رفته و 15_20 سانت بیرون رفته و به باسن وصل می کنیم. از پایین مانتو به اندازه پهلو که 20_25 سانت بود بالا رفته و خطی می کشیم.

الگو مانتو سایز 38

برای چین آستین 20_25 سانت درقسمت بالا بیرون رفته و در راستای خط کمر 15_20 سانت بیرون می اییم.
قسمت های آستین و پایین مانتو را اوازمان می دهیم تا اندازه آن ها دو برابر شود و چین می دهیم.
   برای طراحی الگو های مانتو می توانید از کتاب الگوسازی برای مانتو به روش مولر و پسران استفاده کنید.یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند. تولید کنندگان برای این که افراد بتوانند به راحتی لباس متناسب با ابعاد بدنشان در بازار پیدا کنند از اندازه های آنترومتریک یا آنترولوژی (انسان شناسی) استفاده می کنند. برای جمع اوری اطلاعات ابعاد و اندازه های بدنی جامعه مصرف کننده، محققان …
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *