الگوی لباس مجلسی با ریون

کتاب الگوسازی به روش مولر

الگوی لباس مجلسی با ریون

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی لباس مجلسی با ریون

   با طراحی الگوی لباس مجلسی با ریون همراه ما باشید. برای تهیه ی الگو های لباس مجلسی می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید. برای این مدل زنانه پارچه مورد نیاز برای ۲ متر می باشد.
الگوی اولیه را بکشید و پنس سرشانه و بسته از خط سینه ۶تا۸س.م بالا رفته برش عصایی را طراحی کنید.دور تادور حلقه جلو و پشت ۲ س.م آزادتر کنید.
از پایین دامن ۳س.م داخل رفته و به حالت دامن خمره ای به باسن وصل می کنیم .
   سرشانه ها را به هم وصل کنید. نصف گودی گردن جلو و۱/۳ گودی گردن پشت را علامت بزنید. در پشت و جلو۲۵تا۳۰پایین امده و به صورت هلال به هم وصل می کنیم.
تکه هلال را کپی گرفته تقسیم بندی کنید.از قسمت یقه ۴س و از پایین ۹س اوزمان بدهید تا به شکل حلزونی طراحی شود.

الگوی لباس مجلسی با ریون

اندازه کمر پشت و جلو را بگیرید به این اندازه مستطیلی بکشید .به طول ۱۸ سانت مستطیل را به ۱۰ قسمت تقسیم کرده و از پایین اوزمان های ۶ تا ۷ سانت بدهید.
اوزمان های تکه روی دامن و سرشانه مانند تصویر داده شود.الگوی ما اماده است .
   برای طراحی الگو های لباس مجلسی می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید. این کتاب به شما کمک می کند که به راحتی انواع مدل های دلخواه خود را رسم کرده و بدوزید.پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است. در دنیای امروز نقش لباس در زیبایی فرد و تاثیر آن در شخصیت و برازندگی و نشان دادن فرهنگ، سنت، آداب و رسوم، ملیت، مذهب، سرزمین، مکان، زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده…
دانلود کتاب طراحی لباس و مد
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد