پیشنهاد از طریق پیامک
bahman

الگو لباس شب زنانه

الگو لباس شب زنانه

الگو لباس شب زنانه

الگو لباس شب زنانه

   در این مقاله به طراحی الگو لباس شب زنانه می پردازیم . برای این مدل پنس موشکی در نظر گرفتیم که زیر سینه کاملا لباس بچسبد به بدن. برای پنس زیر سینه باید از خط کمر دو خط به موازات هم و طول 8 سانت از سر پنس ها به بالا برویم و نوک پنس را بهم وصل کنیم.
برای دامن این مدل اوزمان های شکسته می دهیم که بهتر حالت فون پیدا کند.
برای اینکه لباس کاملا در  باسن و کمر بخوابد از خط کمر در خط وسط پشت یک هط صاف به پایین دامن می کشیم و دیگه طبق معمول به باسن صفر نمی کنیم.

الگو لباس شب زنانه

دقیقا مثل جلو به دامن پشت هم اوزمان های شکسته می دهیم تا دامن مون فون شود.
دو تکه ی هاشور خورده را در الگو آرایش می دهیم و رولت کرده و از الگو جدا می کنیم.تکه ی هاشور خورده را در پهلو بهم می چسبانیم .
پنس کمر را در دامن می بندیم و اوزمان طبیعی به دامن می دهیم و بعد خط های اوزمان شکسته را برش می زنیم و به دامن دنباله می دهیم .
اینم یه نمایه کلی از تعداد الگوهایی که باید آماده کنید.برای این مدل 30 سانت تور یا گیپور  و دو قد دامن + 1متر بالاتنه و پنل روی لباس به پارچه احتیاج داریم.

الگوی لباس شب زنانه

   برای طراحی الگو های لباس شب می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران برای پیراهن زنانه استفاده کنید. پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است…

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *