bahman

الگو شلوار زنانه ساده

الگو شلوار زنانه ساده

الگو شلوار زنانه ساده

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو شلوار زنانه ساده

   در این مقاله آموزش رسم الگو شلوار زنانه ساده را داریم . اندازه های مورد نیاز برای این شلوار: دور کمر، دور باسن بزرگ، قد شلوار، دمپا می باشد و مقدار پارچه مورد نیاز هم دو قد + ۲۰ سانتی متر پارچه عرض ۹۰ یا یک قد + ۱۰ سانتی متر پارچه عرض ۱۵۰ است . پارچه عرض ۱۵۰ را طوری تا کنید که ترکی ها روی هم قرار بگیرد و دوباره دولای بسته را روی ترکی ها قرار بدید، برای پارچه عرض ۹۰ طوری تا برنید که ترکی ها روی هم باشند و بعد دو عرض مستطیل بدست آمده را روی هم تا بزنید که برای هر دو عرض پارچه چهار لا می شود.
   بالای پارچه ۵ سانتی متر جای کش بزارید، در ادامه اون قد شلوار را علامت بزنید و بعد از اون ۵ سانتی متر  برای جای دوخت دمپای شلوار. عرض کادر هم یک چهارم دور باسن بزرگ + ۴ تا ۱۵ سانتی متر بسته به گشادی.

الگو شلوار زنانه ساده

   برای بلندی فاق برای آقایون یک سوم دور باسن بزرگ و برای خانم ها یک سوم دور باسن بزرگ منهای یک تا ۳ سانتی متر علامت بزنید.بیرون آمدگی فاق برای بچه ها ۳ تا ۴ سانتی متر، خانم ها ۵ تا ۶ سانتی متر و آقایون ۶ تا ۷ سانتی متر.2  سانتی متر از کمر کم کنید و به بیرون آمدگی فاق هلالی وصل کنید.پس می توانید از این الگو برای تمامی اعضای خانواده استفاده کنید.
   برای دمپا یک دوم دمپای دلخواه و + ۲ سانتی متر جای دوخت علامت بزنید و هلالی به بیرون آمدگی فاق وصل کنید.در آخر بعد از برش قسمت چپ و راست شلوار جدا جداست که بعد از دوخت فاق تا زمین هر دو قسمت آنها را از قسمت فاق به هم وصل کنید و دمپا و کش کمر را بدوزید.
الگوی شلوار به همین راحتی آماده شد.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *