bahman

الگو مانتو سال 94

الگو مانتو سال 94

الگو مانتو سال 94

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو سال 94

   در الگو مانتو سال 94 به طراحی یک مانتوی جلو باز می پردازیم . ابتدا الگوی جلو را کشیده و از سرشانه 1/5 سانتی متر بالا میرویم و قد آستین را علامت می زنیم و از آن نقطه به پایین مانتو وصل می کنیم.
کتاب طراحی لباس کودک
بازی یقه را مشخص کرده و یقه را روی تنه طراحی می کنیم و از روی آن کپی می کنیم.
یقه را به رو به رو کپی کرده و از انتهای یقه به درز پهلو هلال می کنیم.
دور مانتو را با رنگ دیگر نوار دوزی می کنیم.

الگو مانتو سال 94

   الگوی پشت را می کشیم و از سرشانه 1/5 سانتی متر بالا رفته و قد آستین را علامت می زنیم و از آن به پایین لباس وصل می کنیم. لب مچ آستین را بند رد می کنیم و جمع می کنیم و چین می دهیم.
   برای طراحی انواع الگو ی مانتوی زنانه می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران برای مانتو و پالتو استفاده کنید.به کمک این کتاب به راحتی می توانید الگوهای مانتوی زیادی را طراحی کنید .یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند. تولید کنندگان برای این که افراد بتوانند به راحتی لباس متناسب با ابعاد بدنشان در بازار پیدا کنند از اندازه های آنترومتریک یا آنترولوژی (انسان شناسی) استفاده می کنند. برای جمع اوری اطلاعات ابعاد و اندازه های بدنی جامعه مصرف کننده، محققان …
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *