bahman

الگوی شومیز زنانه

الگوی شومیز زنانه

الگوی شومیز زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی شومیز زنانه

   در این مقاله قصد داریم رسم الگوی شومیز زنانه را آموزش دهیم . ابتدا الگوی جلو را می کشیم و 2 سانت روی هم خور دکمه به آن اضافه می کنیم و از حلقه 10 سانت پایین می اییم و از 1/3 یقه به آن وصل می کنیم. روی این خط نزدیک یقه 5 سانت داخل شده و به بازی یقه برش می دهیم.
دانلود کتاب طراحی لباس و مد
الگوی آستین را مانند شکل کنار الگوی جلو گذاشته و از وسط آستین 10_15 سانت پایین آمده و برش می دهیم.
الگوی پشت را کشیده و برش را مانند شکل می دهیم و پنس را حذف می کنیم.

الگوی شومیز زنانه

الگوی آستین را مانند شکل کنار الگوی جلو گذاشته و از وسط آستین 10_15 سانت پایین آمده و برش می دهیم.
تکه های برش آستین را به سرشانه می چسبانیم و از پارچه تور برش می زنیم.
   به پایین آستین گشادی می دهیم و از بالای خط آرنج برش داده و قسمت پایین را به سه قسمت تقسیم کرده و مانند پیلی هر خط را دوخت می زنیم تا به شکل قارچی بایستد.

الگوی شومیز زنانه ساده

   اگر علاقه مند هستید که الگو های لباس بیشتری را برای خود طراحی کنید می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران برای بلوز و پیراهن زنانه استفاده کنید.پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است. در دنیای امروز نقش لباس در زیبایی فرد و تاثیر آن در شخصیت و برازندگی و نشان دادن فرهنگ، سنت، آداب و رسوم، ملیت، مذهب، سرزمین، مکان، زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده و تاثیر دنیای مد هم بی بهره نمانده است …

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *