bahman

الگو شلوار زنانه

الگو شلوار زنانه

الگو شلوار زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو شلوار زنانه

   در این مقاله به طراحی الگو شلوار زنانه می پردازیم . این الگو بسیار ساده می باشد. برای تهیه ی الگو های آماده شلوار هم می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید.این شلوار را می توانید بدون الگوی خاصی هم طراحی کنید.پس در اینجا ساده ترین نوع آن را آموزش می دهیم که بتوانید روی خود پارچه الگو را بکشید. به روش بدون الگو شروع به طراحی روی پارچه می کنیم .
حالا دولای پارچه را از عرض دوباره تا می کنیم .
بهتر است از پارچه ی کشی یا نخی یا تریکو استفاده شود که در این صورت باید دور کمر رو 4~6سانتی متر تنگ تر در نظر بگیریم تا نیازی به استفاده از کش نباشد.

الگو شلوار زنانه

دمپای شلوار طبق مدل هم اندازه ی پهنای فاق هست که به دلخواه می توانید تنگ تر هم در نظر بگیرید.
از مابین خط باسن بزرگ و کوچک برش می زنیم.
برای این مدل یک قد شلوار +10سانتی متر پارچه لازم است.
الگوی شلوار ما آماده است.از خیاطی خود لذت ببرید.

الگو شلوار زنانه مولر

   اگر علاقه مند هستید که در کنار آموزش نازک دوزی  رسم الگو و دوخت شلوار را هم یاد بگیرید می توانید از کتاب الگوسازی برای شلوار به روش مولر و پسران استفاده کنید. در این کتاب، روش ترسیم الگوهای پایه ی دامن و شلوار، هر کدام به طور جداگانه توضیح داده شده است که همراه با تصاویر، آموزش و یادگیری را آسان تر می کند. هم چنین مدل های متنوع دامن و شلوار با جیب و کمر، و یا ساده ی بدون جیب و کمر، شلوار تنگ و یا گشاد، نمونه های زیادی همراه با رسم الگوها آورده شده که برای کسب تجربه ی بیش تر در زمینه ی الگوسازی مفید است.همچنین در این کتاب روش الگوسازی و رسم الگوهای پایه و ساخت شابلون …

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *