bahman

الگوی لباس مجلسی 2015

الگوی لباس مجلسی 2015

الگوی لباس مجلسی 2015

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی لباس مجلسی 2015

   در الگوی لباس مجلسی 2015 به طراحی الگوی یک لباس زنانه ی ساده می پردازیم . الگوی مولر الگوی پایه ی این کار هست بلندی دلخواه رو به الگو می دهیم.ساسون سرشانه را به برش عصایی یا پنل انتقال می دهیم.
سرشانه جدید را طراحی می کنیم. سپس از کمر برش می زنیم.
از کمر که برش خورد ساسون قیمت بالا به برش منتقل می شود .

الگوی لباس مجلسی 2015

از طوق گردن تا ۳_۴ سانت به مرکز سینه باز باید باشد تا غزن وصل کنیم.این قسمت را می توان مانند بلیطی آستین مردانه انجام داد.
   قسمت پایین تنه طبق شکل برش ندارد .پایین لباس تا نوک ساسون قبچی می شود ساسون را میب ندیم .الگوی تمام شده کار .در اینکار از قسمت پهلو زیپ مخفی باید کار گذاشته شود.
   اگر علاقه مند هستید که بتوانید الگو های بیشتری را یاد بگیری می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران که برای پیراهن و بلوز زنانه تهیه شده است استفاده کنید.با استفاده از این کتاب می توانید به راحتی انواع لباس ها ی مورد علاقه ی خود را طراحی کنید و به صورت خودآموز به مهارت های  خیاطی خود بیافزایید. پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است. در دنیای امروز نقش لباس در زیبایی فرد و تاثیر آن در شخصیت و برازندگی و نشان دادن فرهنگ، سنت، آداب و رسوم، ملیت، مذهب، سرزمین، مکان، زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده و تاثیر دنیای مد هم بی بهره نمانده است …
کتاب طراحی لباس و الگوpdf
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *