bahman

الگو مانتو هیوا

الگو مانتو هیوا

الگو مانتو هیوا

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو هیوا

   با رسم الگو مانتو هیوا همراه ما باشید. برای این مدل ابتدا الگوی اولیه بالاتنه را با هر متد ی که آموزش دیده اید، رسم کنید و مانند تصاویر بالا نقاط را نامگذاری کنید.
پنس ها را تبدیل به دکوپ از سرشانه کنید.این مانتو دکمه مخفی میباشد پس ما احتیاجی به اضافه کردن دکمه خور روی الگو نداریم.
1/2 هلال یقه را به دست آورده O بنامید.از نقطه D اندازه 2-5cm پایین رفته D2 بنامید.نقطه مقابل D2 را روی خط مرکزی علامت بزنید S بنامید.از نقطه S اندازه10cm داخل شده Q بنامید .سپس از O و D2 به Q متصل کنید.از کادر A,C,O,Q,D2,D,C کپی برداری کنید .
الگوی کپی شده
این قسمت از الگو جدا برش خورده و  روی مانتو بین یقه و سجاف متصل میشود.

الگو مانتو هیوا

   سپس الگو را از خط کمر قیچی زده و به وسیله پنسها تبدیل به الگو فون کنید.هلال یقه پشت و جلو را نیز اندازه گیری کنید و گوشه الگو یادداشت کنید برای رسم الگو یقه مانتو .
   آموزش یقه مدل یقه جلو و پشت را اندازه گیری کنید.خطی عمود بر نایلون یا کاغذ الگو رسم کنید. و ابتدای خط را  A نامگذاری کنید.هلال پشت یقه را با متر ایستاده اندازه گیری کنید و از نقطه A روی خط اندازه زده و علامت بزنیدB  نامگذاری کنید .(این نقطه هنگام دوخت مقابل خط سرشانه شما قرار میگیرد)هلال یقه جلو را نیز با متر ایستاده اندازه زده و از نقطه B به طرف جلو اندازه بزنید و C نامگذاری کنید .
   خطی عمود بر این خط رسم کنید که طول آن ۶ تا ۸ سانتی متر باشد.که البته من ابتدا خط را عمود کرده و سپس اندازه مورد نظرم را روی آن علامت زده ام.این اندازه ( پهنای یقه ما میشود)

مدل مانتو هیوا با الگو

۰/۵ تا ۱ سانت از نقطه A روی این خط اندازه زده علامت بزنید. از این علامت به نقطه B با حالت دست خطی رسم کنید.و ۰/۵ تا ۱ سانت از نقطه c پایین رفته و علامت بزنید و از نقطه  B با حالت دست به این نقطه رسم کنید.نقاط بالایی را A3 و O بنامید.از C به O و از a3 به O متصل کنید.و به این صورت ادگو یقه را کامل کنید.نقاط بالایی را A3 و O بنامید.از C به O و از a3 به O متصل کنید.و به این صورت ادگو یقه را کامل کنید.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *