bahman
الگو مانتو ردا

الگو مانتو ردا

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو ردا

   با طراحی الگو مانتو ردا در خدمت شما عزیزان هستیم . این مدل مانتو آستین کیمونو است که رسم آن بسیار ساده می باشد . الگوی جلو را می کشیم و از سرشانه 1/5 سانت بالا می رویم و قد آستین را رسم می کنیم. مچ را 13 سانت کشیده و به زیر بغل وصل می کنیم.

از مچ آستین به باسن هلال کیمونو را می کشیم.

   روی خط کمر از وسط جلو 1 سانت داخل شده و 6 سانت را مشخص می کنیم و انتهای این نقطه را روی ابتدای آن قرار می دهیم و به شکل پیلی خط تا می اندازیم و لب مچ آستین را نیز به همین شکل یک پیلی می دهیم.
الگوی پشت را می کشیم و از سرشانه 1/5 سانت بالا می رویم و قد آستین را رسم می کنیم. مچ را 13 سانت کشیده و به زیر بغل وصل می کنیم.

الگو مانتو ردا

از مچ آستین به باسن هلال کیمونو را می کشیم.
   روی خط کمر  وسط پشت 6 سانت را مشخص می کنیم و انتهای این نقطه را روی ابتدای آن قرار می دهیم و به شکل پیلی دوقلو خط تا می اندازیم و لب مچ آستین را نیز به همین شکل یک پیلی می دهیم.
   برای رسم الگو های مانتو ی زنانه می توانید از کتاب خیاطی به روش مولر و پسران کمک بگیرید.یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند. تولید کنندگان برای این که افراد بتوانند…
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *