bahman

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

پیشنهاد از طریق پیامک

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

    کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت | یکی از رشته های مطرح در بازار کار، که مورد هجوم هنر جویان قرار گرفته است رشته طراحی لباس است. صنعت مد و فشن امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و کار در آن به صورت کاملا حرفه ای در آمده است. در واقع قبلا به عنوان یک رشته و رسته شغلی به آن نگاه می شد اما امروزه یک صنعت مطرح و بسیار پر درآمد است.

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

     قبلا آموزش طراحی لباس اصلا معنایی نداشت و آموزش دوخت هم به صورت عملی و وردستی برای خیاط های دیگر بود. امروزه اما با این روش اصلا امکان فعالیت در این زمینه وجود ندارد. مبانی علمی و اصولی این رشته باید به صورت آکادمیک و حرفه ای آموخته شود. هرچند سال یکبار متد های جدید و فنون تازه تر برای این رشته تعریف می شود. بدون مطالعه و تلاش مستمر نمی توان به فعالیت در این رشته امیدوار بود. برای الگو سازی درست و موفق باید از کتاب الگوی دوخت استفاده کرد.

کتاب الگو 1 رشته طراحی و دوخت

     هر چقدر هم یک طراح خلاق باشد و طرح های تازه و جذاب ارائه کند، تا زمانی که به الکو سازی تسلط نداشته باشد نمی تواند زیبایی و اصولی بودن طرح خود را به نمایش بگذارد. الگو سازی از مراحل بسیار حساس و مهم طراحی لباس است. باید این مرحله را همیشه با دقت بالا انجام داد.

کتاب رشته طراحی لباس

     امروزه برای الگوسازی از نرم افزار های تخصصی استفاده می کنند که هم کار را راحت تر می کنند و هم دقت کار را بالا می برند. مطالعه کتاب های آموزشی طراحی لباس، کتاب های آموزشی خیاطی، سی دی های آموزشی، نرم افزار های طراحی لباس و… از جمله روش های شروع یادگیری به صورت خود آموز است. با مطالعه هر چه بیشتر، مهارت و دانش خود را در این فعالیت درآمدزا افزایش دهید و به صورت حرفه ای و موفق وارد این عرصه شوید.

کتاب طراحی و برش لباس زنانه به روش مولر

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *