bahman

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

با دانلود کتاب پارچه شناسی 1 و مطالعه دقیق و عمیق آن می توانید اطلاعات پایه ای و مهمی درمورد آشنایی و شناخت پارچه ها به دست بیاورید. هر طرحی که طراحی می شود، در مرحله بعد روی الگو پیاده می شود و در مرحله نهایی باید روی پارچه برش داده شود. اینکه برای کدام طرح چه نوع از پارچه را انتخاب کنید، مساله ای بسیار مهم است. هر پارچه متناسب با بافت و جنس خود، ایستایی خاصی دارد و برای مدل ها و طرح های خاصی مناسب می باشد.

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

      اگر طرح و پارچه متناسب با هم انتخاب نشوند طراح لباس به هدف خود نمی رسد و تمام زحمات مراحل قبلی بی نتیجه می ماند. به علاوه در بسیاری از طرح ها، طراحان از پارچه های طرح دار برای رسیدن به طرح مورد نظر خود استفاده می کنند. و به جای برش روی لباس از طرح پارچه استفاده می کنند. شناخت پارچه به متنوع شدن طرح ها و ایده های طراح می انجامد. در کل در هر رشته ای هر اندازه اطلاعات و دانش و مهارت شما بیشتر باشد، کار شما حرفه ای تر و چشم گیر تر خواهد بود.

دانلود کتاب پارچه شناسی 1

اطلاع از سبک های مختلف طراحی لباس و روش های پارچه سازی و نقاشی روی پارچه، برای ذهن های خلاق و عاشق لباس در حرفه طراحی لباس بسیار لازم و ضروری است. و در بسیاری موارد راه گشای طراح خواهد بود. پیوند بین اصول طراحی لباس و سنت ها و آداب و رسوم اجتماعی می تواند طرح هایی بسیار زیبا و چشم نواز خلق کند.

کتاب طراحی لباس مشاغل

      برای رسیدن به این درجه از مهارت، که بتوان هر ایده و خلاقیتی را به طرح قابل استفاده و پر طرفدار تبدیل کرد لازم است در طراحی لباس به اندازه کافی دانش و توانایی داشته باشیم. برای رسیدن به این توانایی مطالعه کتاب های آموزشی و راهنمای این رشته در وحله اول توصیه می شود. به همرا آن سی دی های آموزشی، نرم افزار های طراحی لباس و کلاس های آموزشگاهی گزینه های مناسبی هستند.

کتاب اصول طراحی لباس

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *