bahman

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

     دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت | مطالعه هر چه بیشتر کتاب در زندگی هر انسانی تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن دانشش خواهد داشت. وقتی قصد فعالیت در حرفه ای را به عنوان شغل در ذهن دارید، بهترین کار این است که با مطالعه کتاب های تالیف و نوشته شده در آن زمینه اطلاعات مورد نظر خود را در مورد آن رشته به دست آورید. و ببینید آیا واقعیت آن رشته به تصور شما نزدیک است یا خیر. حتی زمانی که در رشته ای شاغل هستید هم نیاز دارید که اطلاعات خود را همیشه به روز نگه دارید.

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

     این مساله در موفقیت و عدم موفقیت شما تاثیر بسیار زیادی دارد. در رشته طراحی لباس هم مانند سایر رشته های هنری اصول و مفاهیمی هست که برای کار اصولی در این رشته لازم است با آن ها آشنا باشید. برای الگو سازی درست و موفق باید از کتاب الگوی دوخت استفاده کرد. هر چقدر هم یک طراح خلاق باشد و طرح های تازه و جذاب ارائه کند، تا زمانی که به الگو سازی تسلط نداشته باشد نمی تواند زیبایی و اصولی بودن طرح خود را به نمایش بگذارد. الگو سازی از مراحل بسیار حساس و مهم طراحی لباس است.

دانلود کتاب طراحی الگو و دوخت

     باید این مرحله را همیشه با دقت بالا انجام داد. امروزه برای الگوسازی از نرم افزار های تخصصی استفاده می کنند که هم کار را راحت تر می کنند و هم دقت کار را بالا می برند. به علاوه که این نرم افزار ها با گرفتن طرح پایه از شما، می توانند الگو را در سایز های مختلف، تبدیل و تحویل دهند. به همین سادگی. اما شرط این مساله تسط شما به این نرم افزار ها است.

کتاب طراحی دوخت و لباس

     این نرم افزار ها به همراه فیلم های آموزشی شان به راحتی در دسترس قرار دارند. مطالعه کتاب های آموزشی طراحی لباس، کتاب های آموزشی خیاطی، سی دی های آموزشی، نرم افزار های طراحی لباس و… از جمله روش های شروع یادگیری به صورت خود آموز است. با مطالعه هر چه بیشتر، مهارت و دانش خود را در این فعالیت درآمدزا افزایش دهید و به صورت حرفه ای و موفق وارد این عرصه شوید.

کتاب طراحی اندام لباس

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *