bahman

الگو مانتو به روش گرلاوین

الگو مانتو به روش گرلاوین

الگو مانتو به روش گرلاوین

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو به روش گرلاوین

   با آموزش الگو مانتو به روش گرلاوین همراه پارس دوک باشید. در این قسمت یک مانتوی زیبا ،برش دار و دارپه را طراحی می کنیم.  برای بالاتنه پشت نیز الگو را کشیده و یقه را ۱ سانت باز تر می کنیم و مانند جلو قسمت آستین را طراحی می‌ کنیم لبه آستین را نیز مانند جلو طراحی می کنیم قسمت هلالی برش دار آستین نیازی به طراحی قسمت هلالی ندارد چون روی دولا ی بسته برش می شود و برای پشت هم هست.

   برای دراپه پشت لباس ابتدا روی خط کارور برش را ایجاد می کنیم بعد از خط کارور (۳۰_۲۰)سانت خارج می شویم و به CBروی دمپای الگو وصل می کنیم که این خط روی دولا ی بسته برش می شود .

الگو مانتو به روش گرلاوین

   برای طراحی قسمت هلالی طرح دار پشت لباس از نقطه Sبه شکل هلال به خط کمر وصل می کنیم این قسمت قیچی شده و روی دولا ی بسته با پارچه طرح دار برش می شود که قسمت اضافه به صورت چین روی هم در دوطرف پارچه طرح دار جمع می شود .
   جنس پارچه  برای این مانتو کرپ حریر .مازراتی و پارچه های لخت می باشد.این مدل برای افرادچاق مناسب نیست. برای این کار می توانیم۲قد+۲۰س اضافه+۴۰س خرج کار یا پارچه ی سنتی تهیه کنید  باعرض۱۵۰تخمین پارچه کاملا تقریبی است.
   برای طراحی الگوهای مانتو هم می توانید از کتاب خیاطی به روش مولر و پسران استفاده کنید.یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد…
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *