bahman

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

    دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت | برای کسب اعتبار و موفقیت در هر رشته ای میزان تسلط و مهارت حرف اول را می زند. در گذشته برای رسیدن به این نقطه باید سال های زیادی در شاگردی طی می شد. و به صورت تجربی در طول سال ها مهارت به دست می آمد. اما امروزه با آموزش های پیشرفته و علمی، در زمان کوتاهی می توان در هر شغلی به مهارت رسید. اما شرط این مساله داشتن پشت کار و تلاش مستمر است. رشته طراحی لباس هم مبانی علمی خود را دارد.

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

    برای کسب دانش و اطلاعات این رشته امکانات گسترده ای در اختیار است. در کنار کلاس های حضوری در آموزشگاه ها، می توان با مطالعه کتاب های آموزشی، طراحی لباس، الگوسازی و … مهارت خود را افزایش داد. صنعت مد و لباس در سال های اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. و از مشاغل پر درآمد محسوب می شود. به همین دلیل بازار کار این رشته به شدت رقابتی شده است.

دانلود کتاب الگو 2 رشته طراحی و دوخت

     در رشته طراحی لباس و طراحی دوخت، الگو و الگو سازی از مسائل پر اهمیت محسوب می شود. فرایند الگو سازی را هم می توان به صورت دستی انجام داد و هم می توان با استفاده از نرم افزار الگو سازی کرد. برای کشیدن الگو باید دقت بی اندازه ای به خرج داد. میلیمتر ها هم در الگو اهمیت بسیاری دارند. استفاده از نرم افزار ها دقت کار را بالا تر می برند. همچنین، می توانند طرح شما را بدون زحمت شما در سایز های مختلف تبدیل و آماده کنند.

کتاب طراحی لباس عروس

     سی دی های آموزشی این نرم افزار ها را به راحتی می توان تهیه کرد و این مرحله حساس از طراحی دوخت را به آسانی پشت سر گذاشت. مطالعه کتاب های آموزشی طراحی لباس، کتاب های آموزشی خیاطی، سی دی های آموزشی، نرم افزار های طراحی لباس و… از جمله روش های شروع یادگیری به صورت خود آموز است. با مطالعه هر چه بیشتر، مهارت و دانش خود را در این فعالیت درآمدزا افزایش دهید و به صورت حرفه ای و موفق وارد این عرصه شوید.

دانلود کتاب طراحی لباس زنانه و دخترانه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *