bahman

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

    دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی یکی از ساده ترین روش های دسترسی به این کتاب کاربردی و مهم است. رشته طراحی لباس از رشته های جذاب و خلاق محسوب می شود. در واقع یک رشته هنری است. در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته و شناخته شده تر است. علت این مساله را می توان مطرح شدن صنعت مد و فشن در دنیا دانست. هر روز مبانی علمی و متد ها و روش های تازه تر و دقیق تری برای این رشته عرضه شد. مرز های این رشته گسترش یافت و به همه خانه وارد شد. مد و لباس تمام اقشار جامعه را درگیر خود کرده است.

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

    شاخه ها متنوع و گسترده ای برای این رشته تعریف شد. و در هر شاخه اصول کار مشخص شد و زیبایی مد را چندین برابر کرد. برای کار موفق و مطرح در این رشته باید معلومات و اطلاعات بالا داشت. و با تمرین مهارت خود را بالا برد. برای اینکه هر طرحی مشابه با طرح و ایده ذهنی و پیاده شده طراح از کار در بیاید، باید شناخت کافی از پارچه وجود داشته باشد.

دانلود رایگان کتاب پارچه شناسی

     هر پارچه ای متناسب با بافت و ایستایی خود و جنس آن برای طرح های خاصی مناسب می باشد. به علاوه هر طرح و پاچه ای برای موقعیت خاصی مناسب است. و از طرف دیگر برای هر فصل نیز باید از پارچه متناسب با آن استفاده کرد. پارچه ها به دو گروه ساده و طرحدار هم تقسیم می شوند. که ار هر کدام متناسب با طرح لباس استفاده می شود.

کتاب گرایش های طراحی لباس مایری مکنزی

     پارچه هر لباس از نظر بافت، طرح و رنگ باید متناسب با مدل، طرح و موقعیت و مکانی که لباس برای آن طراحی شده است با انتخاب شود. برای رسیدن به این توانایی مطالعه کتاب های آموزشی و راهنمای این رشته در وحله اول توصیه می شود. به همرا آن سی دی های آموزشی، نرم افزار های طراحی لباس و کلاس های آموزشگاهی گزینه های مناسبی هستند.

کتاب آموزش طراحی لباس زنانه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *