bahman

الگوی تونیک بچه گانه

الگوی تونیک بچه گانه

الگوی تونیک بچه گانه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی تونیک بچه گانه

در این مقاله به رسم الگوی تونیک بچه گانه که بسیار ساده و زیبا می باشد می پردازیم . برای دوخت لباس های دختر بچه ها سعی کنید که از رنگ های شاد و دلخواه آن ها استفاده کنید . بعد از طراحی الگوی اولیه بازی یقه را طراحی می کنیم .
به تکه ی کمر به بالا حدود 3~4سانت جادگمه می دهیم.
   برای تکه ی دامن یک عرض پارچه را چین داده و به اندازه ی دور کمر جلو و پشت می کنیم و به برش کمر می دوزیم .برای زیر دامن نیز از تور مژگان یا ژیپون نرم می توان به همین روش استفاده کرد.

الگوی تونیک بچه گانه

الگوی کت
حدود 3~4سانت به الگوی کت جادگمه می دهیم  و قد کت را که حدود 3سانت پایین تر از خط کمر است تنظیم می کنیم .
سرشانه ی جلو و پشت را مماس برهم قرار داده و نقاطABC را اندازه گیری می کنیم تا الگوی یقه را طراحی کنیم.

مدل تونیک بچه گانه

   برای رسم انواع الگوهای کودک و نوجوان می توانید از کتاب الگوسازی به روش متری استفاده کنید و به راحتی برای فرزند خود لباس بدوزید. در این کتاب الگوها برای دختران از سن 2 تا 14 سال و برای پسران از سن 2 تا 17 سال تهیه شده است. در 1982 که به فکر تالیف این کتاب افتادم، جدول اندازه بندی معتبری در دسترس نبود که بتوان بر اساس اندازه های آن روشی برای الگو و برش لباس کودکان ارائه داد. جدول اندازه بندی موسسه استاندارد بریتانیا به دلیل روز آمد نبودن جمع آوری شده بودو گمان نمی رفت که کارکنان موسسه بتوانند دست کم تا دو سال دیگر جدول اندازه بندی تازه ای را ارائه دهند. بدیهی بود که مدرسه ها و آموزشگاه ها به کتابی در مورد الگو و برش لباس کودکان نیاز دارند؛ بنابراین تصمیم گرفتم طرحی پژوهشی برای اندازه گیری

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *