الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی

الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی

الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی

   در این آموزش رسم الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی را شرح می دهیم. ابتدا الگوی اولیه رو طراحی کنید سپس پنس زیر سینه را ببندید.بازی یقه از سرشانه حدود 2~3سانت و از وسط جلو (cf) 4~6سانت در نظر گرفته و هلال یقه را طراحی کنید.دقت کنید که بازی یقه برای این شومیز به دلخواه فرد و سن فرد میتواند متغییر باشد.
   از خط کمر طبق مدل برش میزنیم. از برش کمر به بالا 5~6سانت علامت زده و دوباره برش میزنیم.دقت کنید به دلیل وجود پیلی ها در یقه نیازی به بستن پنس نیست.
   از هلال یقه حدود 6~7عدد برش های اریب میدهیم و اوزمانهای 2/5~3سانتی میدهیم.دقت کنید پهنای هر کدام از اوزمان ها را به صورت پیلی  به سمت  وسط جلو میدوزیم.

الگوی شومیز زنانه خانم عمرانی

   به تکه ی 3از لبه اوزمانهای 3سانتی میدهیم تا طبق مدل حالت گشادی و کلوشی به خود گیرد.دقت کنید که هر چه تعداد اوزمان ها و پهنای آنها زیاد باشد حالت کلوشی بیشتری به لباس می‌دهید.
به تکه ی اوزمان خورده از لبه 6~7سانت بالا رفته و طراحی میکنیم که همان قسمت نقطه چین شده است که باید کپی شود.
مستطیل رسم شده الگوی کمربند مدل است که دو تا از این برش زده و به هر دو پهلو. میدوزیم  تا در جلو گره زده شود.
برش رگلان این شومیز را طبق مدل میزنیم.از سرشانه ی جلو 1سانت کم میکنیم.
 

الگوی شومیز زنانه

   الگوی اولیه پشت را با هر متدی که کار میکنی طراحی کنید.سپس بازی یقه ی آن و برش رگلان و برش کمر را طراحی میکنیم.به سرشانه ی پشت یک سانت اضافه میکنیم.
   تکه ی 4را نیز مثل جلو اوزمانهای 3سانتی میدهیم تا طبق مدل حالت گشادی و کلوشی به خود گیرد.بعد از اینکه تکه ی 4را کپی کرده و اوزمان دادیم از لبه حدود 6~7سانت بالا رفته و دوباره کپی میکنیم که همان طبقه ی دوم تکه ی 4هست.برای طراحیه این آستین  ابتدا باید الگوی اولیه آستین ساده را طراحی کرده سپس خط وسط آستین را یک سانت به سمت جلو میبریم از تاج آستین حدود 2سانت پایین میآییم و تکه های رگلان جلو و پشت را به تاج آستین در الگو وصل میکنیم.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد