bahman

الگو دامن دراپه

الگو دامن دراپه

الگو دامن دراپه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو دامن دراپه

   با رسم الگو دامن دراپه همراه پارس دوک باشید. دامنی بسیار زیبا و جوان پسند که با پارچه های نرم و ریزش دار مدل شیکی برای مهمانی ها استفاده می شود .قد دامن تا بالای زانو هست .همانطوریکه مشاهده می کنید این دامن از ۴ قسمت تشکیل شده : دو تا الگوی جلو یک الگوی پشت و تکه کمری که در صورت تمایل از زیپ استفاده می کنیم‌ . اگر پارچه شما کشی باشد  لبه های دامن نیاز به پاک دوزی ندارد .و حالا  رسم الگوی دامن را ببینید .
.

الگو دامن دراپه

   دو قسمت جلوی دامن که بعد از اوزمان به حالت لنگی و چپ و راستی دوخته می شود و بعد به قسمت پشت وصل می کنیم و تکه کمر را نصب می کنیم‌. به این شکل اوزمان می دهیم مقدار اوزمان از ۵  تا ۱۰ سانتی متر ( بستگی به جنس پارچه و سلیقه شما داره ) است . نقطه چین دور الگو زاپاس دوخت است .

آموزش خیاطی

  برای رسم انواع الگو های دامن می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید. گرایش و تمایل به مد روز و مدل های جدید که با ساخت الگوی اولیه لباس به طور دائم و بدون وقفه ادامه دارد معیار اصلی دوزندگان و کارخانجات تولید پوشاک است. بنابراین در هر چاپ باید مطالب کتاب بازبینی شود و تلاش بر ان است که به شکل مطلوب تری درآید که با اوضاع و احوال کنونی متناسب باشد و روش های رسم الگو و تبدیل آن به مدل های مختلف و فراگیری این هنر ساده تر شود و نیز پاسخگوی متقاضیان به این صنعت و هنر باشد. قدمت این کتاب که توسط مولر و پسران تالیف شده بیش از یک قرن می باشد اما مدل سازی آن، متناسب با مد روز است و هیچ گونه تغییری در رسم الگوهای پایه (اولیه) داده نشده است …

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *