bahman

الگو مانتو جلو باز عبایی

الگو مانتو جلو باز عبایی

الگو مانتو جلو باز عبایی

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو جلو باز عبایی

   با رسم الگو مانتو جلو باز عبایی در خدمت شما عزیزان علاقه مند به خیاطی هستیم . این مدل مانتو بسیار مناسب فصل تابستان می باشد. برای این مدل نیاز به (۲/۵_۳) متر پارچه دارید به این صورت که پارچه را صاف روی زمین یا میز برشتان باز می کنید طوری که ترکی در بالا و پایین قرار بگیرد و قد مانتو همان عرض پارچه می شود . وسط روی را مشخص کنید و سپس علامت بزنید.
   بعد از این مرحله از وسط ترکی ۸ سانتی متر به راست و چپ می رویم و سپس ABمی نامیم بعد از دو طرف عرض پارچه (۵_۸۰)سانتی متر پایین آمده و CDمی نامیم و نقاط AB را به CD وصل می کنیم .

الگو مانتو جلو باز عبایی

   در مرحله ی بعد که نیاز به دقت بیشتری دارد باید نقطه ی  cرا رویA  قرار دهید و نقطه ی Dرا روی B قرار دهید این مرحله را با دقت انجام دهید با این تا کردن قسمت پهلوی مانتو خود به خود تشکیل می شود .
   در مرحله ی بعد تنها دوختی که در این مدل هست را پیاده کرده و خط های نارنجی رنگ را به هم می دوزیم این درز روی سرشانه تا مچی آستین است .در مرحله ی بعدی برای زیباتر شدن قسمت مچی هم می توانید وسط  ACو وسطBD را پیدا کرده و Hو Kمی نامیم و از این نقاط۶  سانتی متر به راست و چپ رفته و به عمق ۲  سانتی متر داخل شده و قسمت مچی را ویرایش کنید .

الگوی مانتو جلو باز عبایی

   به همین سادگی توانستید یک مدل بسیار زیبا و خنک مانتو ی عبایی را برای خودتان بدوزید بدون نیاز به الگو و مستقیم روی پارچه .بهترین نوع پارچه برای این مدل ها  هممی تواند ژرسه.ریون و هر پارچه ای که لخت باشه و ریزش داشته باشد.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *