bahman

شومیز زنانه با الگو

شومیز زنانه با الگو

شومیز زنانه با الگو

پیشنهاد از طریق پیامک

شومیز زنانه با الگو

   آموزش یک شومیز زنانه با الگو را در این مقاله ارائه می دهیم. ابتدا الگوی بالاتنه ی جلو را بدون پنس دوختنی با قد (باسن بزرگ +۱۰سانت)میکشیم اما برای تنخوری بهتر شومیز پنس چیدنی پهلو را لحاظ میکنیم .بعد از Cfروی گودی حلقه گردن (۱-۲)سانت پایین آمده وAمینامیم واز سرشانه نیز (۲-۳)سانت داخل شده وBمینامیم واین نقاط را به صورت هلال بهم وصل میکنیم .این قسمت دوریز است.
   بعد از این مرحله یک لقی(۱/۵-۳)سانت بنا بر سایز هر شخص از حلقه آستین می گیریم و چون یقه را بازتر کردیم یک لقی(۷/.-۱)سانتی به طول (۷-۹)سانت از گودترین قسمت یقه می گیریم .

شومیز زنانه با الگو

   برای بالاتنه پشت نیز الگو را با قد باسن بزرگ+۱۰)سانت می کشیم بدون پنس دوختنی و از سرشانه (۲-۳)سانت داخل شده و به cBوصل می کنیم .هاشور دوریز است .
برای طراحی قسمت رویی شومیز
    بالاتنه جلو روی خط cfو باسن کوچک نقطه ی cرا مشخص میکنیم و اسمت پهلو (۷-۱۰)سانت بالارفته وEمینامیم و از این نقطه ۳ سانت خارج شده وFمینامیم واین نقطه را به خط کمر وصل میکنیم چون قسمت رویی شومیز کمی حالت فون دارد .پس در نهایت نقطه ی cرا بصورت هلال رو به داخل به نقطه ی F وصل میکنیم این قسمت نقطه چین شده را روی کاغذ الگو رولت میکنیم .

شومیز زنانه

برای طراحی قسمت رویی الگوی پشت دقیقا مراحلی که برای الگوی جلو انجام دادیم انجام می دهیم.️
الگوی رولت شده ی قسمت رویی شومیز
برای طراحی آستین :
   ابتدا الگوی ساده ی آستین را کشیده و مقدار اندازه های گرفته شده روی بدن را روی الگو کنترل می کنیم و از لبه ی آستین(۱۲-۱۵)سانت بالا رفته  و قیچی می کنیم این قسمت دوریز است بعد از جدا کردن قسمت دوریز (۳-۴)سانت از لبه آستین بالا رفته  و قیچی می کنیم این تکه از آستین روی دولای بسته برش می شود.
social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *