bahman

دانلود الگوهای آماده لباس

دانلود الگوهای آماده لباس

دانلود الگوهای آماده لباس

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود الگوهای آماده لباس

   برای دانلود الگوهای آماده لباس می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید. برای طراحی الگوی این مدل مجلسی هم ابتدا الگوی بالاتنه جلو را می کشیم بعد وسط سرشانه را پیدا کرده A می نامیم و رویCFو کارور وصل می کنیم و چون یقه را بازتر کردیم دو لقی۵/.سانتی می گیریم .

در ادامه برای بالاتنه خط کمر را برش کرده و چون لباس مجلسی است همه پنس ها را به کنفور منتقل می کنیم.

دانلود الگوهای آماده لباس

    برای بالاتنه پشت نیز الگو را کشیده مانند جلو وسط سرشانه را پیدا کرده و بازی یقه پشت را تا کارور می کشیم دو لقی ۵/.سانتی در امتداد پنس سینه می کشیم بعد ازCB  نیز پنس گودی کمر ولقی ۵/سانتی از یقه می گیریم.

   برای دامن یک خط افقی کشیده و وسط آن را پیدا کرده بعد از آنجا یک خط عمودی تا پایین می کشید. بعد (۱/۳دور کمر_۱)را پیدا کرده و Aمی نامیم و این مقدار را از وسط خط به راست و چپ می رویم.

   در ادامه کار با اندازه های A هلال دور کمر را میکشیم که کل هلال از نقطه  KLبرابر یک دور کمر می شود بعد از Kو  Lبه اندازه قد دامن ادامه میدهیم و لبه ی دامن را می کشیم هاشور دوریز است.

دانلود الگو آماده لباس

   بعد از آن خط افقی بالایی کلا روی دولا ی بسته برش میشود از این الگوی دامن ۳ بار از پارچه حریر و یکبار از پارچه اصلی و یکبار هم از آستری برش میشود با قد ۱۰ سانت کوتاهتر.برای آستین نیز الگو را کشیده کنترل دور بازو .دور آرنج وکاپ +۱ سانت خرد را انجام میدهیم واز لبه (۱۲_۱۵)سانت بالا میرویم دوریز میکنیم .آستین تنها از حریر برش میشود .برای این مدل مجلسی شما باید از خود الگوی بالاتنه جلو و پشت برای آستری نیز استفاده کنید.

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *