bahman

الگو مانتو رسمی

الگو مانتو رسمی

الگو مانتو رسمی

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو رسمی

   برای رسم الگو مانتو رسمی ابتدا الگوی بالاتنه جلو را با قد دلخواه طبق مدل تا ران می کشیم تمام پنس ها آزاد است و جادکمه به اندازه 4 سانت به cf اضافه می کنیم . از سرشانه به اندازه 1 سانتی متر داخل شده و a می نامیم و از طرفی دیگر روی خط آکاردمان نیز نقطه b را علامت زده و خط شکست را می کشیم و این خط را ادامه می دهیم به سمت بالا و 3 لقی (1-./7) سانتی متری برای این خط می گیریم.

کلیک کنید

   در ادامه باید از نقطه aبه اندازه ی 6 سانتی متر روی سرشانه داخل شده و c می نامیم و از نقطه ی bبه سمت اریب روی خط کمر (10-12)سانتی متر پایین آماده و  oنامیده و bو o را به هم وصل می کنیم.

الگو مانتو رسمی

   در ادامه ی کار نقطه oc را باخط کش به هم وصل می کنیم و bc1/2 را علامت زده و 1 سانتی متر بالا رفته و هلال پایین را تمیز می کشیم. بعد از آن در امتداد خط شکست به اندازه ی هلال یقه پشت الگو 2+ سانت بالا رفته و به شکل قائمه به اندازه 6 سانتی متر به راست می رویم و e می نامیم. بعد خط شکست را تا زده و یقه را به سمت مقابل رولت می کنیم.

   طبق تصویر بالا نقطه r را مشخص کرده و به نقطه ی e وصل می کنیم و این فاصله را 3 خط کشیده و برای هر خط اوزمان 0/5 سانتی می دهیم. این اوزمان برای جلوگیری از کشیدگی یقه است.

الگوی مانتو رسمی

برای سجاف نیز از سرشانه و خط شکست (5-7 سانتی متر داخل شده و بهم وصل می کنیم قسمت نارنجی رنگ الگو کلا سجاف است).

برای بالاتنه ی پشت نیز الگو را کشیده پنس ها را آزاد گذاشته و فقط یقه را 1 سانتی متر باز می کنیم.

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *