bahman

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

پیشنهاد از طریق پیامک

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

     با دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک اطلاعات لازم و مورد نیاز برای شروع فعالیت در زمینه لباس کودک را به دست بیاورید. در کل در رشته طراحی لباس در همه ی شاخه ها و گرایش ها باید اطلاعات و دانش کافی از اصول و فنون این رشته داشته باشید. تاثیر لباس بر روحیه و اعتماد به نفس انسان ها امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست. همین مساله نقش طراحان لباس را در دنیای ما پر رنگ می کند. و همچنین یکی از دلایل مطرح شدن چند برابر طراحی لباس و مد در سالهای کنونی نیز همین مساله است.

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

    از طرف دیگر یک طراحی لباس خوب و حرفه ای می تواند به راحتی به اندام فرمی زیباتر ببخشد. و حتی ایرادات اندامی را به صورتی بپوشاند که قابل تصور نیست. به همین خاطر اگر قصد فعالیت و یا ورود به این عرصه را دارید، در هر شاخه و گرایشی در این رشته، ابتدا اطلاعات خود را بالا ببرید و با پایه قوی فعالیت خود را آغاز کنید. برای شروع حتما و حتما توصیه می شود که کتاب های تالیفی این رشته را مطالعه کنید و تمرین های مربوطه را انجام دهید. کتاب ها را می توانید ازکتاب فروشی ها و یا از فروشگاه های اینترنتی به راحتی تهیه کنید.

دانلود کتاب الگو و دوخت لباس کودک

      امروز حتی سی دی ها آموزشی هم در دسترس شما قرار دارند. از امکانات موجود نهایت استفاده را ببرید. در قدم بعد حتما به نرم افزار های طراحی لباس تسلط پیدا کنید و خود را از دیگر رقبایتان با اطلاعات و مهارتتان متمایز کنید. کتاب های طراحی لباس کودک به صورت تصویری و با بیان بسیار ساده ، روش ها، فنون و اصول طراحی لباس برای کودکان و نوجوانان را آموزش می دهد. طراحی برای کودکان و نوجوانان باید علاوه بر داشتن مد و طرح متناسب رنج سنی و روحیه کودک، برای شرایط و مکان های مختلف طراحی شود.

کتاب رشته طراحی لباس

     مثلاً طراحی برای مدرسه ، مهمانی ، مراسم ها، مهد کودک ، کلاس و… . که در کتاب های آموزشی این شاخه زیبا از طراحی لباس در خصوص هر کدام از این موارد توضیحات کامل و جامعی ارائه می شود. استفاده از کتاب طراحی لباس کودک، یا سی دی های آموزشی مربوط به آن کمک بسیاری به هنرآموزان خواهد کرد. همچنین علاوه بر کتاب های آموزشی طراحی و خیاطی، از الگوهای آماده لباس هم می توان برای این منظور استفاده کرد.

کتاب طراحی و برش لباس زنانه به روش مولر

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *