bahman
الگو دامن ساده

الگو دامن ساده

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو دامن ساده

   با رسم الگو دامن ساده همراه پارس دوک باشید. برای الگو سازی این مدل دامن زنانه ابتدا الگوی اولیه دامن را به طور کامل یعنی جلوی کامل را با قد دلخواه می کشیم چون این مدل قرینه نیست .بعد از خط کمر روی دو خط پهلو ۵ سانت پایین آمده و AوB می نامیم از طرف دیگر روی cfو خط کمر (۱۰_۱۲)سانتی متر پایین آمده وc می نامیم.

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

در مرحله بعد نقاط ABC را با خط کش بهم وصل می کنیم و از سمت پهلوی چپ روی لبه ی دامن (۱۵_۲۰)سانت بالا رفته وM می نامیم و این نقطه را به شکل هلال بسیار ملایم به خط پهلوی راست وصل می کنیم هاشور دوریز است .

الگو دامن ساده

   در مرحله بعد برای فون کردن از روش فون ۱ استفاده کرده و پنس ها را چسب زده و خط زیر پنس ها را قیچی می کنیم تا حالت فون ایجاد شود.خط زیر پنس سمت راست الگو محل چاک است .

   برای الگوی پشت نیز پشت کامل را کشیده با قد جلو محل زیپ را مشخص می کنیم واز خط پهلو سمت چپ (۱۵_۲۰)سانت بالا رفته وبه خط پهلوی سمت راست وصل می کنیم .برای پل کمر بند نیز می توانید نواری به عرض ۲ سانت برش کرده بدوزید و روی خط باسن کوچک و خط پهلو وصل کنید .برای کمری نیز نواری به عرض ۱۰ سانت برش کرده واز وسط تا زده بدوزید .می توانید بین۱/۴۰_۲مترپارچه باعرض۱۵۰ برای این مدل استفاده کنید.

کتاب خیاطی

   برای آموزش انواع الگوهای دامن می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده کنید.گرایش و تمایل به مد روز و مدل های جدید که با ساخت الگوی اولیه لباس به طور دائم و بدون وقفه ادامه دارد معیار اصلی دوزندگان و کارخانجات تولید پوشاک است. بنابراین در هر چاپ باید مطالب کتاب بازبینی شود و تلاش بر ان است که به شکل مطلوب تری درآید که با اوضاع و احوال کنونی متناسب باشد…

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *