bahman

الگو مانتو اماده

الگو مانتو اماده

الگو مانتو اماده

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو اماده

   برای تهیه ی الگو مانتو اماده می توانید از سایت پارس دوک استفاده کنید. برای رسم الگوی این مانتو هم ابتدا روی کاغذ الگو دو خط افقی و عمودی می کشیم که در نقطه Sهمدیگر را قطع می کنند و از این نقطه (۸_۹) سانتی متر داخل شده وD می نامیم و از این نقطه به اندازه قد آستین تا بازو به چپ می رویم و (۱۵_۲۰) سانت پایین آمده وشیب آستین را می کشیم.

کتاب طراحی لباس و الگوpdf

در مرحله بعد از این نقطه به شکل عمود و صاف تا پایین می اییم و قد دلخواه پانچ را زده و به خط سمت راست وصل می کنیم.

الگو مانتو اماده

   در این مرحله برای جلوی پانچ از(۸_۹) سانتی که از cf به چپ رفته بودیم خط چینی تا لبه ی پانچ می کشیم و این (۸_۹)سانت را به عنوان سجاف سرخود در نظر می گیریم.

   برای پشت مدل این پانچ  مانند جلو دو خط عمود بر هم می کشیم و از نقطه H۲ سانت پایین آمده واز نقطه H (۸_۹)سانت به چپ رفته و هلال گودی گردن را می کشیم و مانند جلو از نقطه به اندازه قد آستین تا بازو به چپ می رویم و از این نقطه(۱۵_۲۰) سانت شیب آستین را پایین آمده و این نقطه را به اندازه قد پانچ جلو پایین می اییم.

   در اینجا بهتر است که برای طراحی قسمت هلال پشت پانچ ازcb ۲۰ سانت پایین آمده نسبت به قد جلو و به شکل هلال به نقطه Kوصل می کنیم.

الگوی مانتو اماده

   در مرحله بعد برای آستین مدل پانچ که از قسمت بازو تا آرنج جدا است باید مربعی به عرض فاصله بین بازو تا آرنج هر شخص که استاندارد آن حدود (۲۵_۳۰) سانتی متر است و طول دو برابر(۲۰_۲۵) سانتی متر در نظر می گیریم و طبق مدل نیازی به شیب ندارد .

 

 

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *