الگو لباس مجلسی دخترانه

الگو لباس مجلسی دخترانه

الگو لباس مجلسی دخترانه

الگو لباس مجلسی دخترانه

   در این مقاله الگو لباس مجلسی دخترانه را آموزش می دهیم پارچه ای که برای این پیراهن می خواهیم استفاده کنیم ریون می باشد که در قسمت یقه که به صورت شل است زیبا تر قرار می گیرد. بعد از طراحی الگوی ریون شروع به طراحی برش ها طبق مدل می کنیم.

   طبق مدل طراحی برش ها رو پیش می بریم که در این تصویر از امتداد خط کارور برش می زنیم. برای طراحی یقه باید در الگو سرشانه ی جلو و پشت را مماس برهم قرار داده و نقاط ABC را اندازه گیری میکنیم تا الگوی یقه را طراحی کنیم.

الگو لباس مجلسی دخترانه

در این تصویر به طراحی الگوی یقه پرداخته ایم که بعد از دوخت آن را طبق مدل به صورت دولای تو در تو تا می زنیم، تقریبا مثل یقه اسکی

به تکه ی 3 به فاصله ی 3 سانتی برش هایی را ایجاد کرده و پیلی های 3~5سانتی می دهیم.

   تکه ی  4را دقیقا از امتداد برش برش می زنیم و گوده ی طراحی شده را به آن می دوزیم ،ارتفاع گوده دقیقا هم اندازه ی ABاست که طبق مدل طراحی کرده ایم.

برای گوده ی پشت به دلخواه می توانید گوده را صاف یا مثل جلو نوک تیز یا گرد طراحی کنید.

کتاب الگوسازی

برای الگوسازی انواع بلوز و پیراهن مجلسی کتابی که می تواند به شما کمک کند کتاب خیاطی به روش مولر و پسران می باشد.پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است…

کتاب طراحی لباس کودک

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *