bahman

مدل و الگوی لباس زنانه

مدل و الگوی لباس زنانه

مدل و الگوی لباس زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

مدل و الگوی لباس زنانه

   در مدل و الگوی لباس زنانه می خواهیم به رسم الگوی لباس  مجلسی بپردازیم .رسم الگوی لباس مجلسی نیازمند دقت و اندازه گیری می باشد تا به بهترین شکل لباس مورد نظر آماده شود. برای این پیراهن ابتدا بالا تنه را می کشیم سپس برش کمر را مطابق شکل زیر مشخص کنید.

   برای طراحی الگوی یقه  هم سرشانه ی جلو و پشت را مماس برهم قرار داده و نقاط ABC را اندازه گیری می کنیم. طراحی الگوی یقه شکاری این مدل مانند شکل بالا و در ادامه شکل زیر می باشد. شما به راحتی می توانید با طی این مراحل یقه را به خوبی طراحی کنید.

مدل و الگوی لباس زنانه

قسمت نقطه چین شده کپی  می شود و به آن پیلی های 6~8سانتی متری می دهیم.

پیلی های دو طرفه 12~24سانتی متری می دهیم.

طراحی برش کارور و 4~5سانت بالاتر از خط کمر.

طراحی الگوی پشت هم که به شکل زیر صورت می گیرد.

الگوی ما آماده است.

کتاب خیاطی

   برای این بتوانید به راحتی انواع پیراهن و بلوز مجلسی را رسم کنید کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران می تواند به شما کمک کند. پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است. در دنیای امروز نقش لباس در زیبایی فرد و تاثیر آن در شخصیت و برازندگی و نشان دادن فرهنگ، سنت، آداب و رسوم، ملیت، مذهب، سرزمین، مکان، زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده و تاثیر دنیای مد هم بی بهره نمانده است …

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *