bahman

الگوی لباس زنانه شیک

الگوی لباس زنانه شیک

الگوی لباس زنانه شیک

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی لباس زنانه شیک

   در این مقاله به رسم الگوی لباس زنانه شیک می پردازیم . برای تهیه ی انواع الگوهای لباس زنانه می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید. برای شروع ابتدا بالا تنه ی کامل را رسم می کنیم دقت کنید که پارچه ی ما ریون است پس در هر متدی که هستید آزادی های مربوط به این پارچه را  به الگو بدهید. مطابق تصویر زیر برش کمر و حدود 4~6سانتی متر بالاتر از خط کمر دوباره برش می زنیم.یقه را هم مقداری گشاد می کنیم.

قسمت نقطه چین شده کپی شود.

الگوی لباس زنانه شیک

به تکه ی کپی شده اوزمان های 4~5 سانتی می دهیم. این قسمت همان طرح چین دار پیراهن است که از کمر وصل می شود.

   طراحی الگوی پشت مثل جلو قسمت نقطه چین شده کپی شود.قسمت پشت بلند تر از جلو می باشد .یقه ی پشت هم مقداری گشاد می شود. اندازه ی بلند این قسمتی که روی کمر دوخته می شود را می توانید به سلیقه ی خود تغییر بدهید.

تکه ی کپی شده اوزمان های 4~5سانتی می خورد.

 

    آستین هم به صورت زیر طراحی می شود . برای سرشانه ها که روی آستین قرار می گیرد یک مستطیل به اندازه های زیر برش می زنیم و آن را چین می دهیم.

کتاب خیاطی

   برای طراحی انواع الگوهای زنانه به شما پیشنهاد می کنیم از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران برای بلوز و پیراهن استفاده کنید.پوشاک از پر مصرف ترین تولیدات جوامع بشری است. در زمان های گذشته لباس برای پوشش و محافظت بدن در مقابل تغییرات اب و هوایی مانند سرما و گرما و نور خورشید و عوامل جوی دیگر تهیه می گردید و کمتر به جنس و رنگ و طرح و پارچه و الگو و دوخت آن اهمیت داده می شد، اما امروزه از پوشیدن لباس انتظارات دیگری مطرح است. ..

دانلود کتاب آموزش طراحی لباس

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *