bahman

اموزش الگوی لباس بچه گانه

اموزش الگوی لباس بچه گانه

اموزش الگوی لباس بچه گانه

پیشنهاد از طریق پیامک

اموزش الگوی لباس بچه گانه

   در این مقاله به اموزش الگوی لباس بچه گانه برای دختران می پردازیم. این لباس یک پیراهن ساده می باشد که رسم الگوی آن بسیار آسان است. ابتدا یک الگو بالاتنه کودک بکشید حلقه را ۲-۳س‌ گشاد کنید یقه خشت هفت را مانند شکل طراحی کنید و یک لقی ۱سانتی در وسط جلو و یکی گوشه سرشانه بگیرید. از این الگو هم برای پشت هم جلو استفاده کنید.

دور حلقه جلو و پشت را اندازه زده دو تا سه برابر کنید و یک خط کشیده از وسط خط پهنای ۶-۷بالا رفته و هلال به دو سمت خط وصل کنید.

اموزش الگوی لباس بچه گانه

برای دامن دو تا سه برابر دور کمر در قد دامن یک مستطیل رسم کنید و کمری را هم به اندازه دور کمر +۴تا۶ روی دو لا برش بزنید.

 کتاب الگوسازی

   برای اینکه بتوانید به صورت خودآموز رسم انواع الگو های لباس بچه گانه را یاد بگیرید می توانید از کتاب الگوسازی به روش متری برای کودک و نوجوان استفاده کنید.در 1982 که به فکر تالیف این کتاب افتادم، جدول اندازه بندی معتبری در دسترس نبود که بتوان بر اساس اندازه های آن روشی برای الگو و برش لباس کودکان ارائه داد. جدول اندازه بندی موسسه استاندارد بریتانیا به دلیل روز آمد نبودن جمع آوری شده بودو گمان نمی رفت که کارکنان موسسه بتوانند دست کم تا دو سال دیگر جدول اندازه بندی تازه ای را ارائه دهند. بدیهی بود که مدرسه ها و آموزشگاه ها به کتابی در مورد الگو و برش لباس کودکان نیاز دارند؛ بنابراین تصمیم گرفتم طرحی پژوهشی برای اندازه گیری

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

کتاب خیاطی

   برای آموزش خیاطی می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر استفاده کنید. یکی از احتیاجات اساسی زندگی انسان، تن پوش یا لباس می باشد که اهمیت آن علاوه بر حفظ حجاب و محفوظ ماندن بدن از گرما و سرما، در زیبایی و راحتی آن نیز می باشد و این امر بدون الگویی صحیح و دقیق و دوختی ماهرانه، میسر نمی باشد. همچنان که زندگی در همه ابعاد دستخوش تحول و تکامل رو به رشد است؛ هنر خیاطی و الگوسازی نیز از این امر مستثنی نمانده است. ارتقا مهارت الگوسازی با توجه به زندگی ماشینی قرن و نیاز انسان ها به بهترین نتیجه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *