bahman

الگو مانتو تابستانی

الگو مانتو تابستانی

الگو مانتو تابستانی

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو مانتو تابستانی

   با فرارسیدن سال جدید و گرم تر شدن هوا باید دست به کار شد و مانتو های فصل گرم سال و آماده کرد در این مقاله الگو مانتو تابستانی را آموزش می دهیم. ابتدا الگو پشت و جلو بالاتنه را رسم کنید. الگو جلو با برش سرشانه باشد. سعی کنید از پارچه ریزشدار وضخامت کم استفاده کنید.

دانلود کتاب طراحی لباس و مد

به جلو لباس ۸-۱۰س اضافه کنید.

   بازی یقه را تا کمر در نظر گرفته .گوشه گردن را نیم س به دلخواه گشاد کنید و خط بازی یقه را تا گوشه گردن کشیده و یک دوم پشت یقه +۰/۵س را در امتداد بازی یقه بکشید.

الگو مانتو تابستانی

پهنا پشت یقه را ۹سانتی و پهنای یقه را روی جلو ۱۲-۱۷سانتی متری در نظر گرفته هلال لبه ارشال را تا کمر بکشید.

   به پشت یقه دو تا اوازمان ۰/۷۵میل دهید و دم لباس را نیز هلال کنید. بعد برش به لبه یقه و جلو یک نوار دولا ۱/۵-۲س دوخت کنید. روهم گرد دکمه یا بند نمی خواهد بلکه جلو ازاد است.

   وسط پشت را دو لا باز برش بزنید و یک تکه ۱۲-۱۵سانتی دولا بسته از پارچه گلدار برش زده و به وسط پشت تا ده سانت بالا خط کمر دوخت کنید و پیلی دوقلو اتو بزنید.

یقه پشت را در صورتی که یقه جلو را از گوشه گردن گشاد کردید نیم سانت کشاد کنید.

کتاب الگوسازی

   برای تهیه انواع الگوهای زنانه می توانید با کتاب الگوسازی برای مانتو و پالتو به روش مولر و پسران به راحتی برای خودتان خیاطی کنید.یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید. در واقع برای سفارش لباس سراغ خیاط می روید تا برایتان لباس بدوزد اما از آنجایی که این کار هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اغلب افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های پوشاک، لباس مورد نظرشان را خریداری کنند. تولید کنندگان برای این که افراد بتوانند به راحتی لباس متناسب با ابعاد بدنشان در بازار پیدا کنند از اندازه های آنترومتریک یا آنترولوژی …

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *