الگوهای آماده لباس(زیر گروه مقالات), مقالات

الگو لباس زنانه ریون

الگو لباس زنانه ریون
پیشنهاد از طریق پیامک

الگو لباس زنانه ریون

   با این مقاله همراه باشید تا یک الگو لباس زنانه ریون که بسیار آسان می باشد را یاد بگیرید. ابتدا الگوی اولیه ی ریون و بازی یقه را طراحی می کنیم.برای یادگیری انواع الگوهای زنانه می توانید از کتاب الگوسازی به روش متری استفاده کنید . چاپ بازنگری کتاب در سال 1994- این دومین بازنگری اساسی اصل کتابی است که در سال 1975 به رشته تحریر درآمده است و به اصل مفاهیم آن کتاب وفادار است. این بازنگری رشته ای از ساختارهای اولیه خوب را پیشنهاد می کند، مقدمه ای بر اصول اساسی برش و الگو و نمونه های آنها. هدف اصلی این است که هنرجویان اطمینان حاصل کنند که می توانند توانایی های خود را در سبک های بی نظیر برش و الگو توسعه دهند. برش الگو یک هنر سرگرم کننده است. این هنر ساده است، اگر اصول اساسی اش به طور کامل آموخته شود، و هیجان انگیز و سرگرم کننده است، اگر هنرجو برای ایجاد تغییرات دقیق، در شکل هایی که باعث دگرگونی درخواست های مد می شود، مستعد و حساس

الگو لباس زنانه ریون

حالا دو تا اوزمان 3~5سانتی طبق مدل به سرشانه ی چپ می دهیم.

   قسمت نقطه چین شده کپی شود. یک برش ژورنالی طبق مدل در سمت پهلو ی چپ در بالاتنه ایجاد می کنیم تا آستین در درز آن برش دوخته شود.

به تکه ی کپی شده اوزمانهای 3~5سانتی می دهیم.

این تکه چین بخورد و به سرشانه در جلو و پشت دوخته شود.

طراحی الگوی پشت کامل ریون.

سپس باید تکه ی نقطه چین شده کپی شود و اوزمان های 3~5 سانتی بخورد.

    برای الگو ی لباس بانوان می توانید از سایت پارس دوک انواع کتاب های آموزشی را تهیه کنید. کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران به شما کمک می کند تا بهترین الگوها را برای خود آماده کرده و بدوزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *