تهیه الگو اماده

تهیه الگو اماده

تهیه الگو اماده

پیشنهاد از طریق پیامک

تهیه الگو اماده

   برای تهیه الگو اماده لباس های زنانه همراه پارس دوک باشید.در ادامه ی این مقاله به رسم الگوی کت زنانه و مجلسی می پردازیم.  ابتدا الگوی اولیه را بکشید .پنس سرشانه و یقه را ببندید.

تهیه الگو اماده

   از نقطه۱ (۱.۵ سانت)عقب برید و ۲ را علامت بزنید.از ۲ ( ۳ سانت) بالا برید۳ را علامت بزنید.از ۳ (۳سانت )به راست بروید و ۴ را به ۲ هلال کنید.۵ را روی خط کمر علامت بزنید و یک خط مستقیم از ۴ به ۵ بکشید.دو تا پنس ۰/۵سانتی روی این خط بگیرید.

تهیه الگو اماده

تهیه الگو اماده

   از خط ۵ تا ۶ برش کمر جلو را میدیم .از نقطه ۷ وسط جلو روی باسن ۶ سانت بالا و ۶ سانت به چپ برید و ۸ و ۹ رو علامت بزنید.از نیمساز ۷ (۲سانت بالا برید و ۱۰ را پیدا کنید.از ۸ تا ۹ هلال کنید.از قسمت ۱۱ (۱سانت )بالا برید و ۱۲ را به ۹ وصل کنید.   کمر را جدا کنید و پنس زیر کمر را روی الگو ببندید.(پس های یقه را حتما بسته باشید بعد دوباره خط ۴ را مستقیم به۵ رسم کنیدو الگوی یقه رو بکشید ).

تهیه الگو اماده

   از ۴ حدود ۶ سانت پایین بیاید و ۱۲ را علامت بزنید.از ۱۲ خط مستقیم( ۵ سانت) به راست برید و ۱۵ بنامید.خط (۴ .۵) رو به اندازه (۵.۶) با حذف پنس امتداد بدید تا ۱۴ .از ۱۴ (۶ تا ۷ سانت) جلو برید و ۱۶ رو به ۱۵ وصل کنید.از ۱۳ (۵ سانت) داخل برید و ۲۰ را عمود بر ۱۳ بکشید.از ۱۳ (۰/۵ سانت) بالا برید و ۲۱ را به ۲۰ وصل کنید.این قسمت رو سجاف بدید و بعد باز کنید یقه برمیگرده و داخل این شیار قرار میگیرد.از ۱۷ (۴ تا ۶ سانت) بالا برید و ۱۸ را به ۱۹ عصایی کنید.

تهیه الگو اماده

تهیه الگو

   در قسمت پشت الگو نقطه ۲۲ (۱.۵ سانت )به سمت سرشانه بیاید و۲۳ را پیدا کنید.از ۲۳ (۳سانت) بالا برید ۲۴ بنامید.از ۲۴ (۳سانت)به راست بروید ۲۵بنامید.از ۲۶ (۴سانت) بالا بیاید و  ۲۷بنامید.۲۷ را به ۲۵ هلال کنید.پنس وسط کمر پشت را بگیرید .عصایی را هم از ۲۸ روی کارور ۳ سانت بالا برید و ۲۶ را به سر پنس پشت هلال کنید.

 

تهیه الگو اماده

   اضافی الگو را برش بزنید.یادتان باشد اول سجاف یقه را تا پایین بدهید و بعد عصایی را بهش بدوزید.هلال زیر کمر را هم سجاف بدید بعد پایین کمر رو به بالای کمر بدوزید و تیکه اضافه رو تا بزنید و داخل درز کمر قرار بدهید.

تهیه الگو اماده

کتاب طراحی لباس و اندام

الگو اولیه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد