الگو آماده ترک

الگو آماده ترک

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو آماده ترک

   با مقاله ی الگو آماده ترک همراه پارس دوک باشید. شما علاقه مندان به هنر خیاطی می توانید الگوهای آماده ی لباس زنانه را از این سایت تهیه کنید . در ادامه به آموزش رسم پیراهن زنانه می پردازیم . مقدار پارچه ۲ متر برای الگوی این مدل ابتدا الگوی اولیه را بکشید .پنس های یقه و سرشانه را ببندید به خاطر بازی یقه زیاد لباس یک پنس هم درقسمت خط سینه جلو ببندید.

کلیک کنید

الگو آماده ترک

الگو آماده ترک

   حالا از نقطه ۱ (۱.۵س) عقب رفته ۲ را به ۳ هلال کنید.از نقطه ۴ روی خط کمر( ۱ س)داخل بروید و ۵ را علامت بزنید.از نقطه ۶ روی خط سینه (۴ سانت) پایین بیاید و ۷ را به ۵ وصل کنید.از ۷ تا ۳ یک هلال مثل شکل بکشید.گودی این هلال بیشتر از ۳ سانت نشود.به قسمت ۷ یه بندک بعد دوخت سجاف وصل کنید.

الگو آماده ترک

از ۴ تا ۸ برش بزنید .در قسمت پایین دامن ۴ اوزمان( ۸ تا ۱۰س) بدهید.از نقطه ۹( ۸ تا ۱۰س)بیرون رفته و به ۸ وصل کنید.

الگو آماده ترک

در الگوی پشت از نقطه ۱۱ (۱.۵س)بیرون برید و هلال یقه را بکشید.از خط ۱۳ تا ۱۴ برش بدید و دامن الگو را ۴ اوزمان (۸تا۱۰س)بدهید.از ۱۵ حدود (۸تا۱۰س)بیرون برید و ۱۶ را به ۱۴ وصل کنید.

الگو آماده ترک

الگوی آماده ترک

   در این مرحله الگوی استین را بکشید و از قسمت ارنج برش بزنید و به مچ لباس از هر طرف (۵س)اضافه کنید.در قسمت مچ ۳ اوزمان ۵ سانتی نیز بدهید. پنس ها را می بندیم و الگو ها را برش می زنیم .برای قسمت یقه هم یقه فرنچ نیاز داریم که با یه دکمه ژاپنی از جلو بسته شده است.

 

 

الگوی اولیه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد