الگو آماده

الگو آماده

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو آماده

   برای تهیه ی الگو آماده لباس های زنانه رایگان می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید .در ادامه ی با آموزش رسم الگوی شومیز زنانه همراه ما باشید . برای این مدل شومیز ۱.۳۰ سانتی متر پارچه  ۳۰ سانتی متر دانتل نیاز داریم.

ابتدا الگو ی اولیه کشیده شود . پنس یقه و سرشانه بسته شود از جلو ی لباس ۲.۵ جلو بروید برای جا دکمه.

   از کنار گردن هم ۱ سانتی متر به پهلو بروید . از کنار گلو ۱.۵ پایین بیاید. حالا از ۱ به ۲ هلال یقه را بکشید. از خط کارور در وسط ( ۳ تا۴ س) پایین بروید و در پهلو هم یک سانت پایین بیاید و از ۳ تا ۴ هلال برش بالا را بکشید. قپ پنس های بسته شده را از پهلوی لباس باز کنید .از زیر بقل ۵ س پایین برید و به نوک سینه وصل کنید .سپس بعد از بستن پنس ها این برش را روی لباس بدوزید.

الگو آماده

   الگوی پشت را در قسمت یقه پشت ۱ سانتی متر گشاد کرده از نقطه ۶ هلال جدید گردن را طراحی کنید. از خط کارور برش بزنید. از ۱ به ۲ هلال یقه را بکشید.

   برای قسمت کراوات قسمت بالا ۲.۵ . قد کراوات ۵۰ تا ۵۵ . قسمت پایین هم ۴ تا ۵ سانتی متر باشد. مثل شکل بکشید و دولا بدوزید و از روی یقه وصل کنید.

کتاب طراحی لباس و اندام

کلیک کنید

   استین را بکشید در قسمت تاج حدود ۲.۵ سانتی متر بالا بروید و هلال جدید تاج را بکشید (برای چین های بالای استین). در قسمت مچی ۷ سانتی متر از قد استین کم کنید و جدا مچی دکمه خور بدوزید به استین.

الگو آماده لباس

   یقه ی لباس فرنچ هست. الگویتان را طبق شکل برش بدهید. اضافی الگو ها را دور بریزید. قسمت های ۱ و ۳ تور دانتل بقیه قسمت ها پارچه دوخته می شود.

 

الگوی آماده

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد