الگو آماده بالاتنه

الگو آماده بالاتنه

الگو آماده بالاتنه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو آماده بالاتنه

  با مقاله ی الگو آماده بالاتنه همراه پارس دوک باشید. در ادامه ی مقاله به آموزش رسم الگوی پیراهن دخترانه می پردازیم . پارچه مورد نیاز برای مدل ۱مترو ۶۰ سانت پارچه صورتی ۲۰س پارچه سفید.این تونیک خیلی مناسب برای لباس منزل عید دختران جوان و نوجوان هست.ابتدا الگوی اولیه را بکشید پنس های سرشانه و یقه را ببندید.این مدل رو هم خور ندارد و جلو بسته هست و پشت لباس زیپ میخورد.

کتاب اصول طراحی لباس

دور گردن را (۱.۵س)باز کنید و هلال گردن را بکشید.از نقطه ۳ تا ۴ سپس ۵ و در ادامه ۶ برش بزنید.

الگو آماده بالاتنه

پنس جلو لباس را روی قسمت دامن حذف کنیداز ۵ تا ۶ (۲یا۳پیلی) نیاز داریم.از ۶ حدود (۶ تا ۸س )بیرون بروید نقطه ۷.از۸ به اندازه ۶ تا ۷ منهای ۲س بیرون بروید.این قسمت را به الگو اضافه کنید.

   در الگوی پشت نیز گردن را ۱.۵س باز کنید نقطه ۱۰ و هلال جدید را بکشید.از وسط پشت ۱.۵س پنس بگیرید.از نقطه ۱۶ تا وسط سرشانه پشت نقطه ۱۷ یک خط بکشید.از ۱۱ تا ۱۲ برش کمر پشت هست.پنس پایین دامن را در الگو حذف کنید از ۱۲ تا ۱۳ حدود (۶تا۸س)بیرون بروید.از ۱۴ تا ۱۵ هم به اندازه (۱۲ تا ۱۳ منهای ۲ بیرون بروید و این تکه را به الگو اضافه کنید.

الگوی آماده بالاتنه

   سرشانه پشت و جلو را به هم وصل کنید و یقه را مثل شکل طراحی کنید.پهنای یقه در سرشانه و پشت حدود (۴ تا ۵س)و در وسط جلو( ۷تا۸س)هست.این قسمت را از الگو جدا کاربن کنید.

   بعد از کاربن از قسمت های ۱ و وسط پشت یقه حدود (۱.۵ س) بیرون برید و هلال گردن را دوباره بکشید.با این کار خط شکست یقه ایجاد میکنید که یقه را بسیار زیباتر میکند.اما حالا دور یقه از گردن تنگ تر شده برای اصلاح این کمبود ۳ اوزمان به یقه بدید تا دور الگو به اندازه دور یقه بشود.

   اضافی الگو ها را بچینید و مثل شکل در قسمت های ۱۱ تا ۱۳ در پشت  و ۵ تا ۷ در جلو پیلی ایجاد کنید تا این قسمت ها به اندازه برش بالا بشود.بعد از پیلی ۱۱ تا ۱۳ =۱۱ تا ۱۲
۵ تا ۷=۵ تا ۶

الگو بالاتنه

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد