الگو آماده رایگان

الگو آماده رایگان

الگو آماده رایگان

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو آماده رایگان

   برای تهیه ی الگو آماده رایگان می توانید از طریق سایت پارس دوک اقدام کرده به الگوهای مختلف لباس های زنانه دسترسی داشته باشید. در ادامه ی این مقاله به آموزش رسم الگوی کت زنانه می پردازیم .مقدار پارچه برای این کت ۱.۵ متر.الگوی اولیه کشیده شود .پنس سرشانه و یقه بسته شود .۲.۵ سانت را هم خور به جلو بدهید.

   از کنار سرشانه ۱.۵ سانت داخل بروید و ۱ را به ۲ روی خط کمر وصل کنید .از ۱ تا ۲ دو پنس ۱ سانتی ببندید.از وسط جلو لباس (۳.۵ س)داخل شده و ۳ را به ۲ وصل کنید.۳ را ۲ سانت امتداد بدهید تا ۴ .۴ را به ۵ در پهلو وصل کنید.

الگو آماده رایگان

    همیشه قبل از طراحی یقه حتما پنس ها رو لقی ها را ببندید.از ۱ حدود ۱۰ سانت پایین بروید و ۶ را ۵ سانت به راست گونیا کنید نقطه ۷.وسط ۶ تا ۷ را ۸ بنامید.از ۷ مستقیم تا ۲ خط رسم کنید.از ۷ حدود ۱.۵ سانت بالا بروید و ۹ را به ۸ وصل کنید.از نقطه ۱ به اندازه هلال پشت گردن الگوی پشت بالا بروید نقطه ۱۰ .۱۰ را ۳ سانت به راست گونیا کنید نقطه11 .۱۱ را به ۹ خط مستقیم بکشید.

الگو آماده

    از ۶ تا ۱۰ یک نوار یک سانتی مشکی بدوزید.از قسمت انتهای سرشانه ۲ سانت داخل شده و به کارور وصل میکنیم (به علت دوخت استین کوهانی) از کارور ۲ سانت بالا برید و ۱۲ را به ۱۳ هلال عصایی بکشید.جیب فیلتاب حدود ۴ تا ۵ س پایین تر از خط کمر قرار میگیرد .اندازه نمای جیب.پهنای جیب ۱۲ تا ۱۳ . قد جیب ۵ تا ۷ سانت.

  در الگوی پشت یقه را ۱.۵ سانت باز کنیدنقطه ۱۴.از سرشانه ۲ سانت داخل شوید و تا کارور کم کنید(به علت دوخت استین کوهانی).از کارور ۳ سانت بالا بروید و عصایی پشت را بکشید ۱۵ تا ۱۶.از وسط پشت ۱.۵ س پنس بگیرید.

اضافی الگو را برش بزنید و دور بریزید .در قسمت یقه از ۱ تا۱۰ را تقسیم بر ۴ کنید و ۳ اوزمان ۰/۵سانتی از بیرون به یقه بدهید.

 الگوی آماده

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد