چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه

   با مقاله ی چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه همراه ما باشید. برای تهیه ی الگوهای رایگان به سایت پارس دوک مراجعه کرده و از آن ها استفاده نمایید.برای رسم الگوی این شومیز زنانه هم به مقدار پارچه برای این مدل ۱.۵ کرپ حریر و دانتل خرج کار ۲۰در30 نیاز داریم. ابتدا الگوی اولیه را بکشید و پنس یقه و سرشانه را ببندید.از کنار سرشانه ۱.۵ سانت بیرون بروید.از جلو گردن ۱.۵ سانت پایین بیاید .۱ را به ۲ هلال کنید.حدود ۶ تا ۸ سانت پایین بیاید و۱ سانت از نقطه ۲ داخل بروید و به ۳ وصل کنید.از ۳ حدود ۴ تا ۵ سانت جلو برید برای تیکه باریک جلو قسمت جلو لباس دو لای بسته هست و از خط وسط جلو دوخت میخورد و این قسمت اتو میشود به روی لباس.

کتاب اصول طراحی لباس

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس+زنانه

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده+لباس

   از کارور ۳ تا ۴ سانت بالا رفته و ۵ را به ۳ وصل میکنیم.برای باز شدن پنس هایی که گرفتیم از زیر حلقه برش میدهیم.وسط جلو لباس قسمت ۶ را حدود ۱۰ تا ۱۲سانت پایین میرویم و ۷ را به ۸ هلال میکنیم.

   وسط ۱ تا ۲ را پیدا کنید ۹ بنامید.از ۳ حدود ۱۰ تا ۱۲ سانت به چپ برید و۱۰ را به ۹ وصل کنید.قسمت ۱۱ روی خط سینه جلو را به ۱۰ وصل کنید.این قسمت یقه را کاربن کنید و۲ اوزمان بدهید.از بالا ۶سانت .از پایین ۱۰ سانت.این تکه موقع دوخت استر بخورد و مثل شکل روی هم پیلی شود.

چند+نمونه+از+الگو+های+آماده

   در الگوی پشت اول یقه را ۱.۵ سانت باز کنید از ۱۲ حدود ۵ سانت جدا کرده ۱۳ را علامت بزنید.از ابتدای پنس ۲ سانت به چپ رفته و ۱۴ را علامت بزنید.از کمر حدود ۴ تا ۵ سانت بالا برید و ۱۵ را به ۱۴ و ۱۳ هلال کنید.

   از ۱۵ حدود ۶ تا ۸ سانت به چپ برید و۱۶ را تا پایین لباس امتداد بدهید.از نقطه ۱۷ حدود (۱۸ تا ۲۰ سانت) پایین برید و ۱۸ را به ۱۹ هلال کنید.یقه الگو را به روش فرنچ میکشید.قسمت های ۱ و ۳ از تور بقیه قسمت ها از پارچه برش میخورد.

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد