الگو آماده مانتو

الگو آماده مانتو

الگو آماده مانتو

پیشنهاد از طریق پیامک

الگو آماده مانتو

   برای تهیه ی الگو آماده مانتو می توانید به سایت پارس دوک مراجعه کرده و از انواع الگوهای آماده ی آن بهره مند شوید . برای رسم این مانتو هم ابتدا الگوی اولیه به متد خودتان را میکشید و پنس سرشانه و یقه را میبندید.کنترل کمر و سرشانه هم یادتان نرود.

   از نقطه ۱ (۱.۵سانت)بیرون میریم و نقطه ۲ رو علامت میزنیم.از نقطه ۳ (۱.۵سانت) پایین رفته ۴ را علامت میزنیم.نقطه ۵ روی خط کمر رو پیدا میکنیم و حدود ۴سانت بالا رفته نقطه ۶ را پیدا میکنیم و به ۷ یک خط مستقیم رسم میکنیم.

الگو آماده مانتو

   نقطه ۷ روی نوک سینه قرار دارد. نقطه ۸( وسط ۶.۷) را علامت بزنید و ۲.۵ سانت مستقیم پایین رفته ۹ را پیدا میکنیم .خطی از ۶ تا ۷ هلال میکنیم که از نقطه ۹ بگذرد.مثل شکل بالا که با قرمز کشیده شده است.

   حالا میاییم سراغ الگوی پشت خط کارور (۱۰ تا۱۱) را علامت بزنید برای برش از ۱۱ حدود ۶ تا ۷ سانت بیرون میایم و ۱۲ رو علامت میزنیم از نقطه ۱۳ هم ۶تا۷ سانت بیرون برید و یک مستطیل رسم کنید.این مستطیل پیلی وسط پشت هست و باید رو دولای بسته پارچه قرار بگیرد.

الگوی آماده مانتو

   از نقطه ۱۵ که روی خط باسن قرار دارد ۱۰ سانت بالا برید و ۱۶ تا ۱۷ رو علامت بزنید .این علامت برای اندازه دوخت دکمه هست پایین تر از اون دکمه ندوزید. بعد از دوخت قسمت پشت مثل پیلی دوقلو تا میزنیم و اتو میکنیم و دکمه میدوزیم.

از نقطه ۱۸ (۱.۵سانت) بیرون میایم و نقطه ۱۹ را هلال میکنیم و حلال یقه جدید رو میکشیم خط قرمز رنگ. دقت کنید این مدل رو هم خور ندارد ولی اون قسمت قرمز رنگ ۳ سانت که من برا جلو کشیدم و تا ۱۰ سانت زیر باسن ادامه دادم برای دکمه مخفی جلو هست که لای درز سجاف سمت راست باید قرار بدهید.قسمت پهلوی لباس هم هر طرف ۳ سانت گشاد کنید ۲۱ تا ۲۰ در پشت ۲۲ تا ۲۳ در جلو هر دو ۳ سانت هستند.

الگوی آماده مانتو سایز 38

   الگوی استین را میکشیم و خط ۱ تا ۲ را که وسط الگو هست پیدا میکنیم و از قد الگو حدود ۸ تا ۱۲ سانت کم میکنیم نقطه ۳ و قسمتی که هاشور قرمز خورده دور ریز هست.چون مدل این استین سه ربع هست.شما میتوانید بلند هم بگیرید سلیقه ای هست.

خط وسط الگو را برش بزنید و برای پیلی وسط یک مستطیل ۱۲ تا ۱۴ سانتی به اندازه قد استین اماده کنید.

اون قسمت که سوزن زدم ۳تا ۶ سانت بالای ارنج هست .تا اونجا دکمه بدوزید و پیلی رو به صورت پیلی دوقلو اتو کنید مثل وسط پشت

الگو کیمونو

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد