الگوی اماده لباس شب

الگوی اماده لباس شب

الگوی اماده لباس شب

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی اماده لباس شب

   در مقاله ی الگوی اماده لباس شب به آموزش رسم الگوی یک کت با طرحی زیبا برای شما بانوان می پردازیم .اگر علاقه مند به یادگیری الگوهای بیشتر در زمینه ی لباس های مجلسی می باشید می توانید از کتاب الگوسازی مولر و پسران برای بلوز و پیراهن زنانه کمک بگیرید. مقدار پارچه مورد نیاز برای این مدل۱.۵ متر.

   الگوی اولیه را بکشید .پنس های یقه و سرشانه را ببندید.از کنار گردن ۱.۵ سانت در امتداد خط سرشانه به راست بروید ۱.بازی یقه حدود ۲۵ تا ۲۸ سانت هست.یا اینکه میتوانید از کمر نقطه ۲ حدود ۴ یا ۵ سانت بالا برید و ۳ را به ۱ وصل کنید .روی خط دو پنس ۱ سانتی ببندید برای گرفتن لقی یقه.

الگوی اماده لباس شب

   از ۱ (۱.۵سانت )بالا بروید و ۴ را به ۵ هلال کنید .۵ تا ۱ =۵سانت.از کارور ۳سانت بالا بروید و ۶ را به ۷ روی خط کارور وصل کنید.روی خط ۴ تا ۳ دو پنس ۱سانتی ببندید.

   از ۷ حدود ۵ سانت بالا برید و ۸ را علامت بزنید.از ۷(۵تا۶س)به چپ برید و ۹ را به ۸ و ۷ وصل کنید.از ۷ و ۸ ۱ سانت به چپ برید و ۱۱ را به ۳ و ۱۰ را به ۱ وصل کنید.

   در قسمت برش از کارور یک جیب نمای ۲ ۱ سانتی بدوزید.از وسط جلو لباس نقطه ۱۲ (۵ سانت )گونیا کنید ۱۳ را علامت بزنید.۱۲ تا ۱۴ =۶تا۷س.۱۵ انتهای پنس جلو .از ۱۴ تا ۱۵ هلال کنید.

الگوی اماده لباس

   در الگوی پشت ۱.۵ سانت داخل شده ۱۷ را علامت بزنید .از ۱۷ (۱.۵ سانت )بالا برید و ۱۸ را علامت بزنید.از ابتدای قد پشت ۳ سانت بالا بروید .۱۶ را به ۱۸ هلال کنید از ۱۸ به ۱۹ هلال کنید.۱۸ تا ۱۹ =۵سانت .از کارور حدود ۳سانت بالا برید و ۲۰ را به ۲۱ هلال عصایی بکشید.

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد